Par kafejnīcas dežuranta slepkavību un pārdevējas sašaušanu piespriež 23 gadus cietumā

Komentāri
Par kafejnīcas dežuranta slepkavību un pārdevējas sašaušanu piespriež 23 gadus cietumā
Foto: LETA

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa piespriedusi 23 gadus cietumsoda vīrietim, kurš tika apsūdzēts par kafejnīcas dežuranta slepkavību un pārdevējas sašaušanu.

Kā norādīja tiesā, kā galīgais sods vīrietim tika noteikts 23 gadi brīvības atņemšana ar policijas kontroli uz trim gadiem, bet bez mantas konfiskācijas. Pilns spriedums bija pieejams 25.novembrī, bet tas vēl nav pārsūdzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis, būdams alkohola un psihotropo vielu ietekmē, ar līdzpaņemto pistoli ieradās kafejnīcā, kur turpināja lietot alkoholu. Kad kafejnīcā atradās tikai pārdevēja un dežurants, apsūdzētais, dusmu vadīts, sāka šaut uz dežurantu un trāpīja viņam galvā un ķermenī, pēc kā iestājās sašautā vīrieša nāve

Pēc tam apsūdzētais vienu reizi iešāva pārdevējai. Tā rezultātā viņai nodarīti smagi miesas bojājumi, kas bīstami dzīvībai.

Tajā pašā vakarā apsūdzētais ieradās kādā veikalā un pārdevējai palūdzis iedot viņam degvīna pudeli uz parāda. Kad pārdevēja atteicās izpildīt apsūdzētā lūgumu, viņš sāka šaut pa veikala plauktiem un dzērieniem.

Lasi vēl