Komentāri
Par kafejnīcas dežuranta slepkavību un pārdevējas sašaušanu piespriež 23 gadus cietumā
(Foto: LETA)

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa piespriedusi 23 gadus cietumsoda vīrietim, kurš tika apsūdzēts par kafejnīcas dežuranta slepkavību un pārdevējas sašaušanu.

Kā norādīja tiesā, kā galīgais sods vīrietim tika noteikts 23 gadi brīvības atņemšana ar policijas kontroli uz trim gadiem, bet bez mantas konfiskācijas. Pilns spriedums bija pieejams 25.novembrī, bet tas vēl nav pārsūdzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis, būdams alkohola un psihotropo vielu ietekmē, ar līdzpaņemto pistoli ieradās kafejnīcā, kur turpināja lietot alkoholu. Kad kafejnīcā atradās tikai pārdevēja un dežurants, apsūdzētais, dusmu vadīts, sāka šaut uz dežurantu un trāpīja viņam galvā un ķermenī, pēc kā iestājās sašautā vīrieša nāve

Pēc tam apsūdzētais vienu reizi iešāva pārdevējai. Tā rezultātā viņai nodarīti smagi miesas bojājumi, kas bīstami dzīvībai.

Tajā pašā vakarā apsūdzētais ieradās kādā veikalā un pārdevējai palūdzis iedot viņam degvīna pudeli uz parāda. Kad pārdevēja atteicās izpildīt apsūdzētā lūgumu, viņš sāka šaut pa veikala plauktiem un dzērieniem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl