Komentāri

Par godu LNT 20 gadu jubilejai Degpunktā komanda nolēmusi vienu brīvdienu pavadīt kopā un “visi kopā darīt, ko nu kurš labāk prot”! Kas no tā iznāca? Skaties video!

Brīvdienu rītā Degpunktā komanda tikās Slokā, pie karjera, kuru iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji un nirēji, kas šeit kuplā skaitā apgūst zemūdens pasauli, bet arī alpīnisti un kāpēji jeb dēkaiņi, kuri netālu esošo dzirnavu drupas izmanto kā mākslīgu klinti un mācību poligonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plāns ir Degpunktā komandai apgūt “divus pavisam drošus paņēmienus” – kā pa virvi uzrāpties augšup, un pēc tam – kā pa to pašu virvi nokļūt atpakaļ zemē.

Foto:

Skaties!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl