Komentāri

Bija parasta piektdiena Koknesē, kad pie vietējā veikala Maxima sāka vākties ierastā kompānija – piepilsētas iedzīvotājs Valdis, kāda dāma un vīrietis, jaunpienācējs pilsētā, kurš 2013. gadā iznācis no cietuma. Šī ”ballīte” neizdevās kā cerēts, jo drīz vien braukusi neatliekamā medicīniskā palīdzība un policija.

Izrādās, sākusies asa vārdu apmaiņa starp vietējo iedzīvotāju Valdi un bijušo cietumnieku. Kā zina stāstīt notikuma liecinieki, Valdis bijušo noziedznieku nosaucis par ”gaili”, tas arī bijis iemesls, kāpēc Valdis ticis līdz nāvei piekauts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valda sitējs aizturēts turpat nelaimes vietā un apcietināts. Tagad viņš tiks tiesāts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, par ko draud 15 gadu aiz restēm.

Iepriekš viņš jau divas reizes sēdējis cietumā. Vienu par slepkavību, otru par zagšanu un mantas bojāšanu. Brīvībā pēdējo reizi iznācis 2013. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl