Komentāri

Bija parasta piektdiena Koknesē, kad pie vietējā veikala Maxima sāka vākties ierastā kompānija – piepilsētas iedzīvotājs Valdis, kāda dāma un vīrietis, jaunpienācējs pilsētā, kurš 2013. gadā iznācis no cietuma. Šī ”ballīte” neizdevās kā cerēts, jo drīz vien braukusi neatliekamā medicīniskā palīdzība un policija.

Izrādās, sākusies asa vārdu apmaiņa starp vietējo iedzīvotāju Valdi un bijušo cietumnieku. Kā zina stāstīt notikuma liecinieki, Valdis bijušo noziedznieku nosaucis par ”gaili”, tas arī bijis iemesls, kāpēc Valdis ticis līdz nāvei piekauts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valda sitējs aizturēts turpat nelaimes vietā un apcietināts. Tagad viņš tiks tiesāts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, par ko draud 15 gadu aiz restēm.

Iepriekš viņš jau divas reizes sēdējis cietumā. Vienu par slepkavību, otru par zagšanu un mantas bojāšanu. Brīvībā pēdējo reizi iznācis 2013. gadā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl