Par dūru vicināšanu tiesā Jelgavas novada domes priekšsēdētāju

2 komentāri

Neraugoties uz centieniem notikušo nolīdzināt un no tiesāšanās izbēgt, tiesa lēmusi, ka Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune pērn vasarā pārāk skarbi ar dūrēm ķēries pie agresīvu braucēju sodīšanas.

Situācija saistībā ar notikušo uzbrukumu jaunietim jau no paša sākuma bija divdomīga. Amatpersonas pēkšņi sāka skaļi runāt par driftējošo jauniešu saukšanu pie prāta un teju vienlaicīgi parādījās ziņas par pielietotajām metodēm. Cietušais ziņoja, ka, tautas valodā runājot, ir dabūjis pa muti no Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes. Jaunietis, kurš bijis pie auto stūres, pērn jūnijā apturēts Vircavas pagasta Mazlaukos. Apturēts par agresīvu braukšanu vai ko tamlīdzīgu. Mutisku aizrādījumu vai soda vietā viņš saņēmis sitienu, klāt bijis arī  Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs, kurš no notikušā komentēšanas vairījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs vietējos jauniešus ”pārmāca” ar dūrēm

Pēc notikušā pret Cauni uzsākta lieta. Vēlāk Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa priekšnieks Zigmunds Januševskis lēma izbeigt administratīvo lietu pret Cauni, taču tiesa šo lēmumu atcēla. Tāpat tiesa atzina politiķi par vainīgu maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanā, iesitot pa seju. Viņam piespriests 280 eiro naudas sods.

Cietušais jaunietis ar spriedumu ir apmierināts daļēji, jo tiesa ir noraidījusi prasību par morālā kaitējuma kompensāciju, kas prasīta 5000 eiro apmērā, taču par to pret Cauni, iespējams, tiks celta prasība civiltiesiskā kārtībā. Tāpat tiesa norādīja, ka arī pašvaldības policijas darbinieku rīcība konflikta laikā nebija korekta.

Ar spriedumu nav apmierināts pats Caune. Viņa pārstāvis apstiprināja, ka Caune izmantos savas tiesības un pārsūdzēs tiesas spriedumu Zemgales apgabaltiesā pilnā apmērā. Novada vadītājs uzskata, ka tiesa nav bijusi taisnīga un objektīva, vērtējot lietā esošos pierādījumus.

Video

TOP komentāri

 • Seniors
  +1 +1 0

  Seniors

  Sadus KEMUS , butu jabaz , aiz restem . Pec paris gadiem , iznaktu no "" kurka "", tievs , ka serkocins !
 • uka
  +1 +1 0

  uka

  Interesanti, ja pašam Caunem kāds iedotu pa muti par to, kā viņš parko savu auto, tad viņš samierinātos, ka dabūja no tautas pa muti vai arī skrietu uz neobjektīvo tiesu tiesāties???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl