Komentāri

Īsi pirms sešiem no rīta Ogrē uz Kalna prospektā esošās dzelzceļa pārbrauktuves sadūrās kādas sievietes šosejas virzienā vadīts Audi un kravas vilciens, kas traucies uz Daugavpili. Patlaban visticamākā versija ir tāda, ka Audi neapstājās pie luksofora sarkanās gaismas.

Pēc spēcīgā trieciena, pamatīgi samīcītais automobilis, pa sliedēm stumts vēl vairākus simtus metru, tā šķērsojot pat dzelzceļa tiltu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienas cietušās Audi pasažierei atbrīvošanai bija nepieciešama glābēju palīdzība, tādēļ dažu minūšu laikā nelaimes vietā ieradušies vīri no Ogres posteņa. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsēji nogriezuši automobiļa jumtu, kundze izcelta no auto un nodota ārstu pārziņā.

Foto:

Pēc notikušā vairākas stundas tika bloķēta vilcienu satiksme, kā arī transporta kustība pār šo pārbrauktuvi. Vietējās ugunsdzēsēju daļas komandiera pienākumu izpildītājs, kurš daudzu gadu garumā piedalījies dažādos glābšanas darbos, kā arī redzējis ne vienu vien avāriju ar traģiskām sekām, domā, ka šī piektdiena, 13. datums, uzskatāma par īpaši veiksmīgu, jo sievietes palikušas dzīvas.

Šobrīd negadījuma izmeklēšana uzticēta vietējiem likumsargiem, taču vismaz pagaidām kā galvenais nelaimes iemesls tiek minēts paša cietušās autobraucējas pārkāpums.

Visticamāk, viņa ignorējot vai neievērojot aizliedzošo sarkano signālu, centusies šķērsot pārbrauktuvi. Tāpat arī vairāki raidījuma Degpunktā uzrunātie vietējie iedzīvotāji, kuri dzīvo netālu no negadījuma vietas un uz šīs pārbrauktuves redzējuši brīnumu lietas, kā galveno nelaimes iemeslu min tieši pašu autobraucēju neuzmanību.

Uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl