Pamatīgi iedzēris krāpnieks nodod sevi policijai

Komentāri

Kāds Īrijas Latvietis, kurš nesen atgriezies tēvzemē, pamatīgi iedzēris un vēl pamatīgāk kļūdījies aprēķinos, izsaucot policiju, jo kā vēlāk atklājās viņš pats atrodas meklēšanā par krāpšanu.

30 gadus vecais Madonas puses iedzīvotājs, sauksim viņu par Andri, pēc divu gadu prombūtnes nesen atbraucis mājās no Īrijas. Atgriešanos svinējis ilgi un pamatīgi. Tādās reizēs viņš allaž mēdzis izdomāt kaut kur aizbraukt, protams pats sēžoties pie stūres tēva mašīnai. Lai dēls nebrauktu dzērumā, vēl pirms atgriešanās tēvs mašīnu paslēpis un ar to iereibušajam puisim pieticis, lai sauktu policistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inspektoram likusies aizdomīga šāda nesakritība un neko nesakot zvanītājam, dati rūpīgi pārbaudīti.

Ja aizdomās turamais cerēja, ka pa diviem gadiem viņa šķietami nelielais nodarījums policistiem būs piemirsies, tad datu bāzes neaizmirst neko. Visticamāk reālu cietumsodu krāpnieks nesaņems, taču lai nenonāktu aiz restēm tuvākos pāris gadus būs spiests uzvesties kā paraugpilsonis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl