Palīdziet atrast šo sievieti! Viņa pirmdienas vakarā ar velosipēdu devās uz mājām un vairs nav redzēta…

1 komentārs
Palīdziet atrast šo sievieti! Viņa pirmdienas vakarā ar velosipēdu devās uz mājām un vairs nav redzēta…
Foto: Valsts policija

Limbažu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1924. gadā dzimušās Almas Laiviņas meklēšanā. Sieviete šā gada 2. novembrī ap pulksten 17.00 vakarā ar velosipēdu devusies prom no savas dzīvesvietas Salacgrīvas novada Liepupes pagasta mājām Tauriņi. Sieviete devusies nezināmā virzienā, un šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma.

Policijas rīcībā informācija par pazudušo diemžēl ir visai skopa, zināms, ka viņa ir neliela auguma – aptuveni 150 cm gara, bija ģērbusies tumšas krāsas jakā un pārvietojas ar velosipēdu. Iespējams, ar sabiedriskā transporta palīdzību viņa devusies uz kādu citu pilsētu.

Par sievietes prombūtni policiju informēja šodien un nekavējoties tika sākti meklēšanas pasākumi, pārbaudot visas iespējamās vietas, kur sieviete varētu atrasties, kā arī pārbaudīti maršruti, pa kuriem viņa varētu būt devusies prom. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu, un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu A.Laiviņas atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruni: 110, 26339769 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī. Policijas rīcībā esošā fotogrāfija ir uzņemta pirms vairākiem gadiem, tādēļ sieviete reālajā dzīvē varētu izskatīties vecāka.

1 komentārs