Palīdzēsim šai stilistei! Zagļi “aiznesuši” visus viņas darba instrumentus…

0 Komentāru
Palīdzēsim šai stilistei! Zagļi “aiznesuši” visus viņas darba instrumentus…
Foto: Flickr

Ne reizi vien ir stāstīts un aicināts automašīnās neatstāt vērtīgas lietas, kur nu vēl uz visu nakti. Diemžēl ikdienas steiga, biežā braukāšana un darba ritms kādai stilistei licis piemirst par elementāru piesardzību. Tagad mēs visi kopā varam mēģināt palīdzēt viņai atgūt zaudēto.

Naktī Ādmiņu un Ģertrūdes ielas krustojumā no stilistes un frizieres Zanes Melnaces automašīnas, izsitot stiklu, paņemtas vērtīgas lietas – visi viņas darbam nepieciešamie instrumenti.

“Manas darba somas, tās ir friziera un meikapa somas, kurās iekšā ir visi mani instrumenti, nemaz nerunājot par kosmētiku – lai viņiem labi viņa lietojas. Bet vistrakākais, man liekas, ir tie mani instrumenti – Moser Li+Pro lielā un mini matmašīna, loku šķēres, Corollis “brašingi” un konuss, Y.S.Park ķemmes – tādas foršas. Tādas man ir pazudušas – sarkanā, baltā, dzeltenā, Jaguar filieršķēres un šķēres spilgti violetā krāsā, Wella fēns un taisnotājs, par pārējo vispār nerunāsim, tur par otām un daudz ko tādu, galvenais, lai šos instrumentus,” par nozagtajām mantām stāsta no garnadžu rokas cietusī friziere. Zane ir pārliecināta, ka tie tiks realizēti par smieklīgām cenām skaistumkopšanas salonos un frizētavās.

Foto

“Varbūt, ka vajadzētu ziņot kādam, ja šādus pienes. Ir kas nes, un es domāju, ka ir meistari, kas arī pērk,” viņa norāda. Ikviens, kura rīcībā ir informācija par centieniem realizēt šīs specifiskās lietas, zvaniet Zanei personīgi pa tālruni 26393143, vai ziņojiet policistiem pa tālruni 110.

Video

0 Komentāru