Komentāri

Pagulēt, paēst, kaut ko nozagt – idille vairāk nekā četrdesmit gadus vecam recidīvistam, kurš šādu plānu īstenoja, paliekot pa nakti kādā Pārdaugavas kafejnīcā.

Svētdienas rītā Stradiņa universitātes ēkā strādājošos ļaudis sagaidīja pārsteigums. Kāda darbiniece, kas ieradās kafejnīcas telpās, tur pamanīja vīrieti, kurš pēc studenta pavisam noteikti neizskatījās. Telpās stāvēja 43 gadus vecs heroīna cienītājs ar pie krūtīm piespiestu sieviešu somiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādījās, ka vīrietis uz kafejnīcu atnācis jau iepriekšējā vakarā. Iekārtojies tur uz siltu un ērtu naktsguļu un no rīta promejot, izlēmis izrevidēt darbinieku mantas. Kad policisti atbraukuši vīrieti aizvest prom un somiņu atdot īpašniecei, viņi vīrietī atpazinuši savu ilggadējo “klientu”.

Šobrīd tiesa lemj, vai universitātes nelūgto viesi paturēt aiz restēm, vai tomēr nē. Tiesa gan, ja viņš paliks uz brīvām kājām, gan jau viņa sirojumi nebeigsies, un viņš turpinās gan zagt, gan ložņāt pa vietām, kur nav gaidīts, gan, protams, lietot narkotikas. Jāpiebilst, ka kafejnīcas darbinieces šodien atteicās komentēt situāciju.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl