Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem gājuši bojā divi cilvēki

Komentāri
Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem gājuši bojā divi cilvēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki, informē Valsts policija.

Pirmdien, 16. februārī, Jelgavas novada Valgundes pagastā automašīna uzbrauca 1959.gadā dzimušam velosipēdistam, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt uz Ventspils šosejas no ceļa nobrauca un kokā ietriecās automašīna Opel. Notikuma vietā gāja bojā 1970.gadā dzimušais automašīnas vadītājs.

Kopumā valstī reģistrēti 53 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki, no kuriem divi gājuši bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 772 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 190 par ātruma pārsniegšanu.

Tāpat reģistrēti desmit šoferi, kuri vadījuši transportlīdzekli alkohola reibumā, savukārt par agrsīvu braukšanu sastādīti trīs protokoli.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl