Komentāri
Pagājušajā diennaktī reģistrēti 155 kūlas ugunsgrēki; cietušas vairākas ēkas
(Foto: LETA)

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 155 pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēki. Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, lielākais no tiem noticis Jēkabpilī, kur degusi pērnā zāle 12 hektāru platībā. Saslas novadā, Riebiņu novadā, Ilūkstes novadā un Tukumā pērnās zāles ugunsgrēkos liesmas izpletušās 10 hektāru platībā.

Vairākās vietās kūlas dedzināšana izraisījusi arī ēku aizdegšanos. Jēkabpilī, degot diviem hektāriem kūlas, aizdegušies arī vairāki šķūņi, Siguldā pushektāra pērnās zāles dedzināšana bijusi liktenīga kādai neapdzīvotai mājai, bet Olainē – garāžai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, saglabājoties saulainiem un labvēlīgiem laika apstākļiem, piektdien strauji pieauga pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēku skaits Latvijā – tika reģistrēti 132 kūlas ugunsgrēki.

Salīdzinājumam – šogad visa gada laikā bija reģistrēti 270 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi.
Vakar līdz pēcpusdienai visā Latvijā tika reģistrēti 94 kūlas ugunsgrēki.

Ugunsdzēsēji ar bažām gaidīja nedēļas nogali, kad daudzi cilvēki, izmantojot sauso un saulaino laiku, nododas kūlas dedzināšanai. Situāciju ugunsdzēsēji vērtē kā nopietnu, jo, dzēšot kūlas ugunsgrēkus, var nākties nedaudz pagaidīt glābēju ierašanos uz citām nelaimēm, tāpēc ka ugunsdzēsēji var būt spiesti spēkus piesaistīt no tālākām struktūrvienībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl