Komentāri

Līdzīgi kā šogad, arī pērn janvārī Latvijā bija īstai ziemai raksturīgi laikapstākļi. Taču sals un sniegs ne vien priecēja dabas un ziemas sporta mīļotājus, bet arī radīja pamatīgas raizes šoferīšiem. Turklāt daudziem pērnā gada puteņi un melnais ledus izrādījās liktenīga.

Raidījuma Degpunktā atskatā uz pērnā gada notikumiem, uz Latvijas autoceļiem īpaši traģisks bijis tieši janvāris. Turklāt jaunatklātais Tīnūžu-Kokneses ceļš prasījis sevišķi daudz dzīvību. Jau 10. janvārī uz tā bojā gāja kāda sieviete. Kā tiek atzīts vēlāk – uz ceļa lielas problēmas radīja gan slikti tīrītais ceļš, gan pašu šoferu attieksme pret laikapstākļu radītājiem apgrūtinājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt jau 12. janvāra rītā pie Medemciema uz Jelgavas šosejas neatļautā vietā ceļu centās šķērsot vecmamma ar sešus gadus vecu mazmeitu. Viņas notrieca automašīnas. ”Redzamība bija slikta, putināja, joslās notika kustība, kad pēkšņi uz ceļa manā priekšā parādījās cilvēki. Vienīgais, ko varēju darīt – es strauji griezu stūri pa kreisi, lai izvairītos no sadursmes. Izvairīties es izvairījos, bet aiz manis vēl brauca mašīna…” stāsta viens no šoferiem, kurš bija iesaistīts traģiskajos notikumos.

Taču asiņainie notikumi nebeidzas, un pavisam drīz, saslīdot uz melnā ledus uz Daugavpils šosejas, apgāzās ugunsdzēsības automašīna. Pie vainas esot bijis melnais ledus, taču autoceļu uzturētāji savu vainu notikušajā nesaskatīja.

Foto:

Skaties video!

Lasi vēl