Padoms zagļiem: labāk nemēģiniet kaut ko “nofenderēt” valsts svētkos! Tas var beigties sāpīgi…

0 Komentāru
Padoms zagļiem: labāk nemēģiniet kaut ko “nofenderēt” valsts svētkos! Tas var beigties sāpīgi…
Foto: Ekrānuzņēmums

Lai arī valsts svētki jau aizvadīti un visā Latvijā pagājuši salīdzinoši mierīgi, galvaspilsētas kārtības sargiem tomēr svētku vakarā darba bijis gana. Uzmanības vērts ir kāds stāsts par garnadzi, kurš divas reizes pēc kārtas iegriezies vecpilsētas veikaliņā.

Valsts svētku dienā, tikai pārsimts metru attālumā no Brīvības pieminekļa, kārtības sargi pamanījuši ķīviņu, kurā iesaistīti vairāki jauni vīrieši. To, kāds tad bija šīs dūru vicināšanas patiesais iemesls, vīri pat nenojauta.

Tad arī atklājies, ka viens no ķildniekiem ir tuvējā Narvesen darbinieks, otrs jaunais vīrietis ir vērīgs aculiecinieks, kurš, redzot tirdzniecības vietā notikušo, piesteidzies palīgā. Bet trešais puisis, abu vajāts garnadzis.

Foto:

Aizdomās turētais turpat notikuma vietā saslēgts rokudzelžos, un likumsargi par noziegumu ziņojuši Valsts policijas Centra iecirknim. Tā kā ļaundara cīniņā ar stikla durvīm gūtās traumas bija pietiekami nopietnas, uz Vecrīgu izsaukta arī neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Valsts policijas darbinieki šodien apstiprina, ka 21 gadu vecais garnadzis šobrīd vēl atpūšas aiz restēm un pret viņu uzsākti divi kriminālprocesi, gan par trīs alus pudeļu un divu šokolādes tāfelīšu zādzību, gan par tīšu tirdzniecības vietas durvju bojāšanu.

Skaties video:

0 Komentāru