Komentāri
Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Purvciemā; cietuši astoņi cilvēki
FOTO: LETA

Vakar vakarā ugunsgrēkā daudzdzīvokļu mājā Rīgā, Brantkalna ielā, cietuši astoņi cilvēki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informē, ka plkst. 20.00 saņemts izsaukums uz deviņstāvu māju Purvciemā, kur dedzis dzīvoklis 4. stāvā.

Notikuma vietā konstatēts, ka deg dzīvoklis 30 kvadrātmetru platībā, kāpņu telpa piecu kvadrātmetru platībā, kā arī no karstuma pārsprādzis dzīvokļa logs un aizdegusies siltinātās mājas fasāde 15 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No ēkas izvesti astoņi cilvēki, no kuriem sešiem bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība saindēšanās ar dūmiem dēļ.

Arī Salaspilī no degošas ēkas evakuēti vairāki cilvēki. Ap plkst. 19.00 kādā trīsstāvu ēkā ar atklātu liesmu dedzis dzīvoklis 20 kvadrātmetru platībā.

Vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās vietējās pašvaldības policijas darbinieki no ēkas evakuēja vairākus cilvēkus.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 45 ugunsgrēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl