Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Maskavas ielā

Komentāri

Piektdienas pusdienlaikā, virs kāda piecstāvu nama Ķengaragā pacēlies biezs, melnu dūmu mutulis. Tikai mirkli vēlāk sākušas skanēt arī sirēnu skaņas. 

Ap pus vieniem dienā, Maskavas ielas 319. nama iedzīvotāju ierasto mieru pārtraucis kāds negaidīts notikums trešajā stāvā, kas varēja kļūt liktenīgs arī vairākiem ceturtā un piektā stāva iemītniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī nekavējoties izsaukti glābēji, uguns strauji pleties plašumā un jau pēc īsa brīža, pa logiem šāvušās garas liesmu mēles. Kāds dzirdējis arī, ko līdzīgu klusam sprādzienam. Lielākā daļa, satraukto mājas iedzīvotāju, līdz pat brīdim, kad ieradušies ugunsdzēsēji, savu laiku vadījuši dzīvokļos, glābiņu meklējot pie atvērtajiem logiem.

Par laimi, arī trešā stāva dzīvokļa iemītnieki, paspējuši laikus pamest uguns pārņemto mājokli.

Šajā gadījumā, ar glābšanas darbiem veicies labi, jo turpat 40 metru attālumā no ēkas atradies hidrants. Dažu minūšu laikā, 50 kvadrātmetru plašo ugunsgrēku izdevies lokalizēt, un nedaudz vēlāk tas arī nodzēsts.

Lai arī viss beidzies salīdzinoši labi, vīrus pamatīgi pārsteigusi vairāku mājas iemītnieku vieglprātīgā attieksme pret notiekošo. Lai arī šis ugunsnelaime bijusi patiesi bīstama, daļa iedzīvotāju vienkārši atteikušies pamest savus mitekļus.

Kamēr mājas iedzīvotāji un izdegušā dzīvokļa saimnieki atgūstas no pārdzīvotā, darbu notikuma vietā uzsākuši policisti, kuriem uzticēta ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl