Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Maskavas ielā

Komentāri

Piektdienas pusdienlaikā, virs kāda piecstāvu nama Ķengaragā pacēlies biezs, melnu dūmu mutulis. Tikai mirkli vēlāk sākušas skanēt arī sirēnu skaņas. 

Ap pus vieniem dienā, Maskavas ielas 319. nama iedzīvotāju ierasto mieru pārtraucis kāds negaidīts notikums trešajā stāvā, kas varēja kļūt liktenīgs arī vairākiem ceturtā un piektā stāva iemītniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī nekavējoties izsaukti glābēji, uguns strauji pleties plašumā un jau pēc īsa brīža, pa logiem šāvušās garas liesmu mēles. Kāds dzirdējis arī, ko līdzīgu klusam sprādzienam. Lielākā daļa, satraukto mājas iedzīvotāju, līdz pat brīdim, kad ieradušies ugunsdzēsēji, savu laiku vadījuši dzīvokļos, glābiņu meklējot pie atvērtajiem logiem.

Par laimi, arī trešā stāva dzīvokļa iemītnieki, paspējuši laikus pamest uguns pārņemto mājokli.

Šajā gadījumā, ar glābšanas darbiem veicies labi, jo turpat 40 metru attālumā no ēkas atradies hidrants. Dažu minūšu laikā, 50 kvadrātmetru plašo ugunsgrēku izdevies lokalizēt, un nedaudz vēlāk tas arī nodzēsts.

Lai arī viss beidzies salīdzinoši labi, vīrus pamatīgi pārsteigusi vairāku mājas iemītnieku vieglprātīgā attieksme pret notiekošo. Lai arī šis ugunsnelaime bijusi patiesi bīstama, daļa iedzīvotāju vienkārši atteikušies pamest savus mitekļus.

Kamēr mājas iedzīvotāji un izdegušā dzīvokļa saimnieki atgūstas no pārdzīvotā, darbu notikuma vietā uzsākuši policisti, kuriem uzticēta ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana.

Lasi vēl