Komentāri

Šis rīts ar iespaidīgu ugunsgrēku sācies Limbažu pusē, kur liesmas pilnībā pārņēmušas kādu privātmāju Tiegažos. 

Dažas minūtes pēc sešiem no rīta Tiegažu ciematiņa iedzīvotājus pamodinājusi trauksmaina vēsts. Liesmas pārņēmušas vienu no privātmājām Uzvaras ielā. Nekavējoties izsaukti ugunsdzēsēji, bet paši vietējie steigušies uz nelaimes vietu, kur ap liesmu pārņemto namu izmisumā skraidījis tā vienīgais iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais glābēju auto ieradies jau pavisam drīz, aptuveni pēc desmit minūtēm. Izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un uz notikuma vietu aicināti arī papildspēki no Alojas un Valmieras.

Lielākās grūtības glābējiem sagādājis tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradusies aptuveni kilometra attālumā.

Lai arī nelaimes vietā nu paveras vien krāsmatas un šķiet, ka no iedzīves nav izglābts pilnīgi nekas, vietējie zina teikt, ka vienīgajam šā nama iedzīvotājam vismaz tuvākajā laikā noteikti būs jumts virs galvas. Šajā pat ciematiņā dzīvojot arī viņa māte un māsa.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl