Komentāri

Pirmdienas pievakarē Rīgā Aizkraukles ielā esošā Organiskās sintēzes institūta telpās izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. 

Izsaukums uz Organiskās sintēzes institūtu atskanējis 21.21, brīdī, kad ēkā nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan necaurredzamie dūmi, gan risks, ka telpās varētu atrasties kādas īpaši ugunsnedrošas vielas, apgrūtināja glābēju darbu, taču, neskatoties uz to, divdesmit minūšu laikā izdevies atrast ugunsgrēka perēkli un liesmas lokalizētas.

Šodien pie darba nelaimes vietā jau ķērušies apdrošinātāju pārstāvji, kuri apzinās, gan ugunsgrēka rezultātā nodarīto skādi, gan kopā ar policijas izmeklētājiem noskaidros precīzus aizdegšanās iemeslus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl