“Pa viņu pat lēkāja, lai tikai viņš nomirtu” Jelgavā notikusi īpaši cietsirdīga slepkavība

14 komentāri
“Pa viņu pat lēkāja, lai tikai viņš nomirtu” Jelgavā notikusi īpaši cietsirdīga slepkavība

Pirms pāris dienām Jelgavas kārtības sargi un mediķi jau atkal devušies uz Kazarmes ielu, kur vietumis slejas necili gandrīz gadsimtu veci koka nami. Aiz to sienām notikuši ne mazums šaušalīgu noziegumu un pagājušās nedēļas nogalē šeit atkal izdzisusi kāda dzīvība.

Pagājušās nedēļas nogalē vienā no šiem Kazarmes ielas koka namiem notikusi neredzēti nežēlīga slepkavība. Tā, šokējusi pat tos vietējos, kuri šķiet pieredzējuši daudz. “Kā man pastāstīja, kad šeit sēdējām ar kaimiņiem, pa viņu pat lēkāja, lai tikai viņš nomirtu,” par nežēlīgo slepkavību stāsta kaimiņu iedzīvotājs.

Foto

Nelaime notikusi rīta pusē, vienā no otrā stāva mitekļiem. Diemžēl, neviens nav dzirdējis vīrieša saucienus pēc palīdzības, tādēļ kaimiņam vienam pašam nācies stāties pretī abiem uzbrucējiem.

“Iznācu šeit pagalmā, tieši gatavojos doties savās darīšanās… Kamēr sēdējām šeit un pīpējām ar kaimiņiem, iznāca viens no viņiem ārā un pateica, ka salauza viņam rokas. Es jautāju par ko, bet viņš atbildēja, ka kaimiņš esot aizskāris viņa dāmu.
(DP:) Un tā viņš arī lielījās, ka rokas salauzis? Jā, jā, jā. Un tad pēkšņi iznāca otrs un mudināja ātri doties prom. Iesim, iesim… Tā viņi arī aizgāja. (DP:) Viņi laikam saprata, ka patiešām nogalinājuši to vīrieti? Nu, jā. Pēc tam viņa civilsieva, teiksim tā, nonāca lejā un teica man, lai izsaucu ātro palīdzību un policistus. Pateica, ka viņu nogalināja,” teic kaimiņš.

Uz notikuma vietu izsauktie mediķi tikai apstiprinājuši dzīvesbiedres teikto. 53 gadus vecais vīrietis uzbrukumā guvis nāvējošas traumas. Kamēr notikuma vietā darbojušies tiesu medicīnas eksperti, kārtības sargi devušies pa pēdām abiem varmākām un jau tās pašas dienas pēcpusdienā abi aizdomās turētie, turpat Jelgavā saslēgti roku dzelžos. Kā stāsta policijas pārstāve, varmākas bijuši ārkārtīgi stiprā alkohola reibumā un tādēļ, nācies pat nogaidīt krietnu laika sprīdi, līdz abi atguvuši spēju runāt.

Tiesa, 34 un 25 gadus vecajiem vīriešiem, kuriem nu draud līdz pat piecpadsmit gadiem aiz restēm, kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu. Policisti solās pārbaudīt abu saistību arī ar citiem, pēdējā laikā notikušajiem noziegumiem. Tikmēr vietējie joprojām nav īsti atguvušies no pieredzētā un atklāj, ka pat pēc šī drūmā nostūra standartiem notikušais ir neprāts.

Viņš tikai tik tikko ievācās… Divus mēnešus šeit nodzīvoja un tad dzīvokli pārdeva. Viņam bija pēc pāris nedēļām jāpārvācas uz citu dzīvesvietu. Vienkārši nepaspēja aizbraukt.

Video

14 komentāri