Komentāri

Agrā trešdienas pēcpusdienā pie Salu tilta notika šķietami nenozīmīgs ceļu satiksmes negadījums. Diemžēl tā rezultātā slimnīcā nonāca jauna sieviete.

Opel un Peugeot sadursme notikusi Lāčplēša ielas galā, pie viena no viaduktiem, kas ved uz Krasta ielu. Lai arī auto, šķiet, bojāti vien nedaudz, mazā sarkanā automobiļa vadītāja ar neatliekamās palīdzības mediķu gādību nonākusi slimnīcā. Cietušās vīrs, uzzinot par negadījumu, no tepat netālu esošās darbavietas, atsteidzies palīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņai bija grūti elpot. Vai nu ar krūtīm atsitās pret stūri, vai drošības josta saspieda. Tā īsti viņa pateikt nevarēja, jo pēc sitiena viss aizlidoja pa gaisu. Arī tās mantas, kas atradās salona aizmugurē,” stāsta cietušās vīrs Aleksejs.

Foto:

Pēc sievas teiktā Aleksejs sapratis, ka negadījumā vainojams tieši Opel vadītājs. Pēc viņa teiktā, sanāk tā, ka sievietei vienkārši “nogrieza ceļu”. “Opel vadītājs viņu vienkārši nepamanīja. Viņa šeit brauca taisni, māju virzienā, uz viadukta, bet viņš pēdējā mirklī ietriecās un vēl aizvilka līdz apmalei,” stāsta Aleksejs.

Opel vadītājs, iespējams, apzinoties, ka vainojams šīs nepatīkamās avārijas izraisīšanā, no sarunas kameras priekšā atturas. Notikušo izmeklēšot policisti.

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl