Komentāri

Agrā trešdienas pēcpusdienā pie Salu tilta notika šķietami nenozīmīgs ceļu satiksmes negadījums. Diemžēl tā rezultātā slimnīcā nonāca jauna sieviete.

Opel un Peugeot sadursme notikusi Lāčplēša ielas galā, pie viena no viaduktiem, kas ved uz Krasta ielu. Lai arī auto, šķiet, bojāti vien nedaudz, mazā sarkanā automobiļa vadītāja ar neatliekamās palīdzības mediķu gādību nonākusi slimnīcā. Cietušās vīrs, uzzinot par negadījumu, no tepat netālu esošās darbavietas, atsteidzies palīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņai bija grūti elpot. Vai nu ar krūtīm atsitās pret stūri, vai drošības josta saspieda. Tā īsti viņa pateikt nevarēja, jo pēc sitiena viss aizlidoja pa gaisu. Arī tās mantas, kas atradās salona aizmugurē,” stāsta cietušās vīrs Aleksejs.

Foto:

Pēc sievas teiktā Aleksejs sapratis, ka negadījumā vainojams tieši Opel vadītājs. Pēc viņa teiktā, sanāk tā, ka sievietei vienkārši “nogrieza ceļu”. “Opel vadītājs viņu vienkārši nepamanīja. Viņa šeit brauca taisni, māju virzienā, uz viadukta, bet viņš pēdējā mirklī ietriecās un vēl aizvilka līdz apmalei,” stāsta Aleksejs.

Opel vadītājs, iespējams, apzinoties, ka vainojams šīs nepatīkamās avārijas izraisīšanā, no sarunas kameras priekšā atturas. Notikušo izmeklēšot policisti.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl