Komentāri
Opel šoferis vienā dienā izraisa divas avārijas un aizbēg; aculieciniek, atsaucies!
FOTO: LETA

Valsts policija meklē aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumiem, kurus izraisīja Opel Zafira šoferis. Negadījumi notika Rīgā šā gada 17. marta pēcpusdienā.

Šā gada 17. martā pulksten 15.50 Rīgā, Nīcgales un Dzelzavas ielas krustojumā, notika divu automašīnu sadursme, kurā iesaistītas automašīnas Opel Insignia un Opel Zafira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījumā iesaistītā gaiši pelēkas krāsas automašīna Opel Zafira no notikuma vietas aizbrauca. Brīdi vēlāk, pēc pulksten 16.00, Viestura prospektā 26 šīs pašas automašīnas šoferis nesavaldīja automašīnu, nobrauca no ceļa, uzbrauca uz trotuāra un apstājās.

Ceļu satiksmes negadījumu aculieciniekus un citus satiksmes dalībniekus, kuri redzēja kādu no šiem notikumiem, policija lūdz zvanīt pa tālr.: 67219892 26587288, 67086942, 67086993.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl