Olaines purvā atrod cilvēka līķi

0 Komentāru
Olaines purvā atrod cilvēka līķi

Olaines policijas iecirknī atskanējis kāda satraukta iedzīvotāja zvans – pastaigas laikā ar ģimeni viņš Pierīgas mežā esošā purvā uzgājis ko līdzīgu cilvēka mirstīgajām atliekām. Viņa ļaunākās aizdomas un bažas apstiprinājās – tas tiešām bija cilvēka līķis.

Vietējie stāsta, ka šī purvainā apkaime ir apkārtnes iedzīvotāju iecienīts sēņošanas un ogošanas galamērķis. Pavisam tuvu lielpilsētai, taču vienlaikus visai nomaļa.

Ziņa par aizdomīgo atradumu purvājā pavisam netālu no galvaspilsētas robežas likumsargus sasniegusi otrdienas rīta pusē. Pirmie šajā meža masīvā ieradušies Olaines iecirkņa darbinieki, kuri, apskatot sēņotāju norādīto vietu, pārliecinājušies, ka grūti aizsniedzamā purva nostūrī patiesi atrodas līķis. Viņi par redzēto ziņojuši  Rīgas Zemgales iecirkņa kolēģiem.

Skaties foto:

Pēc tam jau ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vīru palīdzību nopietni bojātās cilvēka mirstīgās atliekas tika izvilktas no purva un nosūtītas uz tiesu medicīnisko ekspertīzi.

Savukārt Zemgales iecirknī ierosināts kriminālprocess, un tā darbinieki ķērušies pie atrastā vīrieša identitātes noskaidrošanas.

Vismaz pagaidām policistiem nav pamata domāt, ka pret mirušo pastrādāts noziegums.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 Komentāru