Olaines purvā atrod cilvēka līķi

Komentāri

Olaines policijas iecirknī atskanējis kāda satraukta iedzīvotāja zvans – pastaigas laikā ar ģimeni viņš Pierīgas mežā esošā purvā uzgājis ko līdzīgu cilvēka mirstīgajām atliekām. Viņa ļaunākās aizdomas un bažas apstiprinājās – tas tiešām bija cilvēka līķis.

Vietējie stāsta, ka šī purvainā apkaime ir apkārtnes iedzīvotāju iecienīts sēņošanas un ogošanas galamērķis. Pavisam tuvu lielpilsētai, taču vienlaikus visai nomaļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziņa par aizdomīgo atradumu purvājā pavisam netālu no galvaspilsētas robežas likumsargus sasniegusi otrdienas rīta pusē. Pirmie šajā meža masīvā ieradušies Olaines iecirkņa darbinieki, kuri, apskatot sēņotāju norādīto vietu, pārliecinājušies, ka grūti aizsniedzamā purva nostūrī patiesi atrodas līķis. Viņi par redzēto ziņojuši  Rīgas Zemgales iecirkņa kolēģiem.

Skaties foto:

Pēc tam jau ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vīru palīdzību nopietni bojātās cilvēka mirstīgās atliekas tika izvilktas no purva un nosūtītas uz tiesu medicīnisko ekspertīzi.

Savukārt Zemgales iecirknī ierosināts kriminālprocess, un tā darbinieki ķērušies pie atrastā vīrieša identitātes noskaidrošanas.

Vismaz pagaidām policistiem nav pamata domāt, ka pret mirušo pastrādāts noziegums.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl