Komentāri

Pagājušajā naktī no Olaines cietuma slēgtās nodaļas aizbēgušais Sergejs Jeļisejevs agrāk ir tiesāts astoņas reizes un pēdējo reizi saņēmis sodu par laupīšanu. Pēdējo reizi viņš ar divu gadu un sešu mēnešu cietumsodu notiesāts par laupīšanu un šaujamieroča glabāšanu.

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas spriedums liecina, ka vīrietis ar vēl kādu biedru pērn februārī, atrodoties spēļu zālē, iepazinušies ar sievieti, kas laimējusi naudu. Abi vīrieši piedāvājuši aiziet kopā ar viņiem līdz kādai mājai, lai it kā paslēptos no lietus. Ēkas bērnu ratiņu glabāšanas telpā Jeļisejevs iesitis ar roku pa galvu, bet viņa biedrs norāvis upurei no pleca somu ar tajā esošajām vērtībām, tostarp 379 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar to uzbrucējiem nav pieticis, un Jeļisejevs uzsēdies sievietei virsū, pavēlējis viņai klusēt un pārmeklējis viņas kabatas, kurās atrada vēl nedaudz naudas. Pirms aizbēgšanas uzbrucēji sievietei vēl piedraudējuši ar izrēķināšanos, ja viņa ziņos policijai.

Jeļisejevs apsūdzēts arī par to, ka pērn janvārī no kādas “Genas” bez attiecīgās atļaujas iegādājās pašrocīgi izgatavotu pusautomātisko šaujamieroci, kas ir derīgs šaušanai ar rūpnieciski ražotām patronām. Jauneklis šaujamo glabāja savā dzīvesvietā un nēsāja sev līdzi līdz aizturēšanas brīdim. Turklāt šaujamo viņš bija mēģinājis realizēt.

Savu vainu pastrādātajos noziegumus Jeļisejevs tiesā atzina. No sprieduma izriet, ka vīrietim ir pamatizglītība un viņš strādājis par tirdzniecības menedžeri kādā uzņēmumā, kurā raksturots pozitīvi.

Apelācijas instance tiesas spriedumu atstāja negrozītu.

Jau ziņots, ka pagājušā naktī plkst.3.10 no cietuma aizbēdzis 1990.gadā dzimušais Sergejs Jeļisejevs. Ieslodzījuma vietu pārvalde lūdz sabiedrības palīdzību notiesātā meklēšanā un par jebkuru informāciju lūdz ziņot Valsts policijai pa tālruni: 112 vai 29 425 235.

Notiesātais ir 180 centimetrus garš, kalsns un ļoti īsiem matiem. Vīrietis bija ģērbies tumšā sporta jakā un tumšās biksēs. Īpašas pazīmes – labi pamanāma kreisās auss trauma.

Notiesātajam nav personu apliecinoša dokumenta, un viņš ir bez jebkādiem iztikas līdzekļiem.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Lasi vēl