Olainē aiztur zagli, kurš šiverējis pa pagrabiem

Komentāri
Olainē aiztur zagli, kurš šiverējis pa pagrabiem
Saeima / Flickr

Olainē policists notvēris vīrieti, kurš, izrādās, “aptīrījis” vairākus pagrabus, no tiem nozogot elektroinstrumentus.

Notikumi risinājušies šādi: naktī no pagājušās piektdienas uz sestdienu Olaines iecirkņa darbinieks brīvajā laikā Olainē uz ielas bija pamanījis aizdomīgu vīrieti ar lielu saini. Policistam radās aizdomas, ka sainī atrodas zagtas mantas, tādēļ izsaucis papildspēkus. Policistiem ierodoties notikuma vietā, vīrietis pats atzinies, ka uzlauzis kādas daudzdzīvokļu mājas pagrabus un nozadzis elektroinstrumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policija sadarbībā ar Olaines pašvaldības policiju aizturēja 1975. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja policijas iecirknī. Aizturētais jau iepriekš sodīts par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Šobrīd pret viņu ir uzsākti kriminālprocesi par zādzību, kas izdarīta no glabātavas, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu. Vakar aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl