Ogresgalā traktors nobrauc gājēju un ”aizlaižas”

Komentāri
Ogresgalā traktors nobrauc gājēju un ”aizlaižas”
Foto: LETA

Ogres novada Ogresgalā kāds nenoskaidrots vadītājs, sēžot pie traktora stūres, uzbraucis gājējam, kurš pēc negadījuma ar miesas bojājumiem tika nogādāts slimnīcā.

Negadījums noticis traktoram, braucot atpakaļgaitā. Tāpat policijas sniegtā informācija liecina, ka traktorists no notikuma vietas ir aizbraucis prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Incidents noticis 13. aprīlī ap plkst. 15.24 Rankas ielā.

Cietušais ir kāds 1939. gadā dzimis vīrietis.

Kopumā pagājušajā diennaktī tika reģistrēti 55 ceļu satiksmes negadījumi, kuros kopumā cietuši četri cilvēki. Lielākā daļa no cietušajiem – trīs – ir gājēji vai velosipēdisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl