Komentāri

Sociālā māja Ogrē ir kā īsta bēdu ieleja. Katru nedēļu tās iemītniekiem nākas talkā saukt vai nu pašvaldības, vai valsts policistus. Šoreiz pie vainas ir kāda iemītniece, aptuveni 40 gadus veca sieviete, kura nodarījusi pāri nevienam vien kaimiņam.

Kas dāmai uznācis, nav ne jausmas, taču viņai pēkšņi ļoti savajadzējies tikt pie dažām veļas mašīnu detaļām – piemēram, durtiņām vai atvilktnēm, kurās tiek ievietoti mazgāšanas līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es nācu pēc veļas mašīnas, tā vēl bija vesela. Vienkārši atvilktne bija izrauta. Tur bija ūdens. Aizgāju pēc lupatas, lai ūdeni savāktu, kad atnācu, mašīna bija jau salauzta. Pēc tam man policists stāstīja, ka viena garīgi nevesela sieviete te skraidīja ar tām kastītēm. Lejā viņa salauza vēl divas mašīnas,” stāsta nama iedzīvotāja.

Tā kā vainīgā veļas mašīnu demolētāja ir zināma, nu tikai atliks viņai piestādīt rēķinu par sadzīves tehnikas remontu. Šeit mītošajiem ļaudīm liekas naudas tādiem izdevumiem nav, līdz ar to viņi negrasās notikušo tā vienkārši aizmirst.

Ar pašu veļas mašīnas demolētāju te, šķiet, neviens no cietušajiem nekādas pārrunas personīgi nav veicis. Neesot nekādas jēgas, jo kundze, visticamāk, pati nemaz neatceroties, ko sastrādājusi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl