Ogres sociālās mājas iedzīvotāja demolē veļas mašīnas

Komentāri

Sociālā māja Ogrē ir kā īsta bēdu ieleja. Katru nedēļu tās iemītniekiem nākas talkā saukt vai nu pašvaldības, vai valsts policistus. Šoreiz pie vainas ir kāda iemītniece, aptuveni 40 gadus veca sieviete, kura nodarījusi pāri nevienam vien kaimiņam.

Kas dāmai uznācis, nav ne jausmas, taču viņai pēkšņi ļoti savajadzējies tikt pie dažām veļas mašīnu detaļām – piemēram, durtiņām vai atvilktnēm, kurās tiek ievietoti mazgāšanas līdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es nācu pēc veļas mašīnas, tā vēl bija vesela. Vienkārši atvilktne bija izrauta. Tur bija ūdens. Aizgāju pēc lupatas, lai ūdeni savāktu, kad atnācu, mašīna bija jau salauzta. Pēc tam man policists stāstīja, ka viena garīgi nevesela sieviete te skraidīja ar tām kastītēm. Lejā viņa salauza vēl divas mašīnas,” stāsta nama iedzīvotāja.

Tā kā vainīgā veļas mašīnu demolētāja ir zināma, nu tikai atliks viņai piestādīt rēķinu par sadzīves tehnikas remontu. Šeit mītošajiem ļaudīm liekas naudas tādiem izdevumiem nav, līdz ar to viņi negrasās notikušo tā vienkārši aizmirst.

Ar pašu veļas mašīnas demolētāju te, šķiet, neviens no cietušajiem nekādas pārrunas personīgi nav veicis. Neesot nekādas jēgas, jo kundze, visticamāk, pati nemaz neatceroties, ko sastrādājusi.

Lasi vēl