Ogres pusē uzdarbojas pusaudžu banda, kuri apzog privātmājas

Komentāri

Pagājušajā nedēļas laikā Ciemupē fiksēts vesels zādzību vilnis, garnadži ielūkojušies gan svešos šķūnīšos un garāžās, gan vairākās privātmājās. Ko par pieredzēto stāsta vietējie un ko atklājuši likumsargi?

Zagļu sirojums sācies ar nelūgtu viesošanos Ciemupes privātmāju rajonā. Arī Ulda kaimiņi pagājušajā nedēļā cietuši no garnadžiem.  Vīrietis atklāj, ka viņa namu sargā ne tikai uzticamais četrkājainais draugs, bet arī signalizācija. Varbūt tāpēc, viņa mājai gājuši ar līkumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par Ulda pieminētās tantes palīdzību ļaundaru notveršanā pateicas arī likumsargi, jo par aizdomīgo rosību Ciemupē policisti uzzinājuši, vēl pirms zādzību atklājis mājas saimnieks. Kundzes norādītājā krūmājā likumsargs uzgājis maisu ar dažādām vērtīgām mantām, kas, visticamāk, pavisam nesen nozagtas. Taču par lielu nožēlu to jaunie saimnieki nekur nebija manāmi, tādēļ, mirklīti nogaidījis, viņš atradumu nogādājis policijas iecirknī.

Nekavējoties atpakaļ uz Ciemupi devušies vairāki policisti, kuri, apbraukājot tuvējās ieliņas, ievērojuši kādu aizdomīgu trijotni. Jau pirmajās sarunas minūtēs atklājies, ka divi astoņpadsmitgadnieki un kāds nedaudz vecāks puisis varētu būt meklētie noziedznieki.

Visi trīs nogādāti iecirknī, kur noskaidrojies, ka divi no puišiem pēdējā mēneša laikā policijas iecirknī nonāk jau trešo reizi. Kompānija apzagusi kādu veikaliņu Rembatē, pēc kā labu brīdi pavadījusi aiz restēm, taču, atgriežoties brīvībā, paveikta vēl viena sīka zādzība, kam sekojusi šī ekskursija pa svešajām privātmājām. Arī trešais aizturētais biedrs ir, tā teikt, ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Viņš jau iepriekš sodīts par dažādām zādzībām un labu laiku pavadījis arī aiz restēm. Lai arī šajā reizē kopā nodarīta skāde vien nedaudz vairāk, kā tūkstoš eiro apmērā, Kriminālpolicijas priekšniece lēš, ka šajā reizē jauniešu veiksmei reiz pienākušas beigas.

Lai arī vismaz pagaidām policistiem vēl nav izdevies notvert vairākus ļaundarus, kuri pagājušajā nedēļā ieskatījušies kādā garāžā no kurienes pazudis motorzāģis un citas vērtības, kā arī zaglēnu, kurš centies iekļūt kādā saimniecības ēkā, vietējie nesen piedzīvoto garnadžu uzlidojumu uzskata pat vienkārši nelāgu sakritību.

Skaties video:

Lasi vēl