Ogrē saniknots mazdēls draud nodedzināt omīti un visus kaimiņus

1 komentārs

Tiem sirmgalvjiem, kuriem ir izpalīdzīgi bērni un mazbērni, ir paveicies. Krietni sliktāk klājas tiem, kuru radinieki tā vietā, lai darītu labus darbus, pensionāru dzīvi padara neciešamu. Viens tāds vīrietis dzīvo Ogrē un sagādā pārdzīvojumus vecmāmiņai un visiem viņas kaimiņiem.

Kādas Ogres deviņstāvu mājas vecākā Antoņina saka, – dzīvojot šeit mierīgi un pieklājīgi ļaudis, kuriem jau labu laiku jācieš no kāda 39 gadus veca pirmā stāva iedzīvotāja izdarībām. Jau sen kā pieaugušais vīrietis vēl aizvien dzīvo ar savu vecmāmiņu un dzen izmisumā ne tikai viņu, bet arī visus kaimiņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš ne tikai “notrallina” omītes pensiju, bet arī ved pie sevis ciemos uz nelielo dzīvoklīti visus savus draugus. Tā tas bijis arī nesen vēlu vakarā, kad omītei nācies steigties pie mājas vecākās un lūgt palīdzību.

Sirmgalve vēl lūgusi Antoņinu pie viņas paciemoties, kamēr mazdēls aizmieg. Sieviete kādu laiku pasēdējusi kaimiņienes dzīvoklī, taču pēc tam devusies prom. Un tad sācies tracis. Saniknotais vīrietis draudējis savai vecmāmiņai, ka nodedzinās visu māju.

Antoņina tūdaļ zvanījusi policijai. Viņi atbraukuši un vīrieti, kurš apdraudējis drošību mājās, aizveduši sev līdzi. Tagad mājās ir vairs tikai izmisusī 88 gadus vecā sieviete, pie kuras mēs dodamies ciemos.

Viņa stāsta, – no mazdēla uzvedības ciešot jau gadiem. Šī neesot pirmā reize, kad vīrietis kaut ko dedzinājis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl