Ogrē pēc kopīgas iedzeršanas vienu no trijotnes atrod mirušu

Komentāri

Nedēļas vidū divi Ogres iedzīvotāji ziņoja, ka viņu mājās atrodas miris cilvēks. Atbraukušie likumsargi satrauktos vīriešus aizveda sev līdzi un no sākuma vainoja slepkavībā, taču vēlāk izrādījās, ka notikušais ir vien liktenīga apstākļu sakritība.

Edgars un Egils ir draugi. Pirms kāda laika Edgars ar brāli Aigaru atļāvis Egilam padzīvot savā mājā Ogrē, Strēlnieku prospektā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvojuši visi trīs ēkas otrajā stāvā un, kā var noprast, bez problēmām. Taču trešdien viss mainījies. Tagad Edgars un Egils ir palikuši divatā, jo Aigars diemžēl ir miris.

Abi vīrieši nesen atgriezušies no policijas iecirkņa, kurp aizvesti, jo turēti aizdomās par vīrieša nonāvēšanu. Taču tā nav izrādījusies patiesība. Vainīgi viņi jūtas, taču likuma priekšā neko ļaunu neesot nodarījuši.

Viss sācies ar gaļas cepšanu pie pirmā stāva kaimiņienes. Protams, ka tika ne tikai ēsts, bet arī iedzerts. Tad, kad sasniegta noteikta kondīcija, atklājies, ka Edgara brālim Aigaram nepieciešama palīdzība. Viņš nokritis un gulējis zemē pie mājas.

Aigars apsegts un atstāts gultā, savukārt Edgars ar Egilu vēl mazliet iedzēruši un arī devušies pie miera. Edgars vēl četros no rīta pamodies un redzējis, ka brālis elpo, taču rīts atnesis bēdīgas ziņas.

Uz Strēlnieku prospektu braukuši vispirms mediķi un pēc tam policisti. Viņi ieraudzījuši asinis, un tūdaļ izlēmuši abus divus vīriešus aizvest sev līdzi aizdomās par Aigara noslepkavošanu, taču beigās atklājies, ka Aigars miesas bojājumus ieguvis pats. Iespējams, – kritis un sasities. Taču nomiris vienkārši no aukstuma – nosalis pats savā gultā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl