Komentāri

Ar mums sazinājās sieviete, kura pirms mazliet mazāk nekā gada zaudējusi savu mīļoto cilvēku. Viņas līgavainis gājis bojā kādā kautiņā, taču vainīgais aizvien neesot saņēmis sodu. 

Tagad ir gājis laiks, un bojāgājušā vīrieša draudzene izlēmusi sīkāk pastāstīt, kā un kāpēc konflikts starp vīriešiem sācies, un kāpēc viens no viņiem vairs nav starp dzīvajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tajā dienā viņš atbrauca no darba, es vēl strādāju. Viņš teica, ka dosies pastaigāties ar draugiem. Viņš man ik pa brīdim zvanīja, teica, kur atrodas. Kad es vakarā atbraucu no darba, viņš jau ar draugiem bija šajā mājā, pie kuras mēs tagad stāvam. Es viņu gaidīju, viņam bija jāatgriežas kuru katru brīdi. Pēc tam man pienāca elektroniska vēstule, lai es piezvanu, ir noticis kaut kas slikts,” stāsta sieviete.

Darjai vēl nebija ne jausmas, ka ar viņas mīļoto vīrieti Vitāliju varētu notikt tāda nelaime. Taču drīz vien jaunā sieviete vienkārši tika nostādīta fakta priekšā, ka viņas līgavainis ir miris. Ceļu no Rīgas ielas, kur viņš ievainots, līdz slimnīcai viņš nav izturējis.

”Tas Leonīds, kurš nodūra manu draugu, esot draudējis maziem bērniem ar to pašu nazi. To cilvēki esot redzējuši. Bojāgājušais Vitālijs par to paziņoja policijai. Policija neko nedarīja. Pēc tam mans draugs ar savu kompāniju sēdēja šajā mājā pagalmā, un Leonīds ar taksometru atbrauca viņam atriebties par to, ka viņš ir paziņojis policistiem.”

Kautiņš bijis visai nopietns, Leonīds, kurš atbraucis atriebties Vitālijam, acīmredzami bijis mazākumā. Tāpēc viņš aizstāvējies, liekot lietā savu dārznieka nazi. Miesas bojājumi, ko viņš nodarījis Vitālijam, izrādījušies nāvējoši. Vitālijs nomiris mediķu rokās.

Darja ar bojāgājušo Vitāliju satikusies piecus gadus. Pagājušajā vasarā viņi plānojuši svinēt kāzas. Tagad nav ne mīļotā cilvēka, ne skaidrības – vai kāds par to galu galā atbildēs. Leonīds visu laiku esot uz brīvām kājām.

Darjai šķiet, ka policisti vienkārši neko nedara, lai atklātu šo noziegumu, un atrunājas ar sarežģījumiem izmeklēšanā un dažnedažādām citām problēmām.

Ogres policija skaidro, ka viss nav gluži tā, kā jaunajai sievietei šķiet. Proti, aizdomās turētais esot aizstāvējies un pats guvis nopietnas traumas. Izmeklēšana notiek, bet tā esot sarežģīta.

Tagad bojāgājušā tuviniekiem tagad atliek vien apbruņoties ar pacietību un ļaut policistiem paveikt savu darbu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl