Komentāri

Ogrē kāda Zaķu ielas iedzīvotāja piektdien veda pastaigā savus suņus, kad pēkšņi kāpņu telpā viņu pārsteidza nekad dzīvē neredzēts skats – tur stāvēja miesās varens vīrietis, bez drēbēm, kā no mātes miesām nācis. Uzgriezis kundzei savu pliko pēcpusi. Viņš bija aizņemts ar tādu skaņu izdvešanu, kas sievietei cienījamā vecumā raisīja šausmas.

Mājas iedzīvotāji nolēmuši, ka notiekošais nav pieņemami, tāpēc zvanījuši policijai. Policisti atbraukuši un ieraudzījuši vīrieti Ādama kostīmā, kurš, kā arī viņi apraksta – plātījies ar rokām un rūcis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Netālu no viņa stāvējis maisiņš ar viņa drēbēm. Tā nu likumsargiem nekas cits nav atlicis, kā kļūt par ģērbējiem, vilkt 42 gadus vecajam vīrietim kājās bikses un vest viņu uz iecirkni.

Ekspertīzes jau apstiprinājušas, ka narkotikas vīrietis lietojis. Jānosaka vēl – kas tieši ielaists vēnā. Lieta ir nodota Valsts policijai. Tagad par ālēšanos plikam un “zem kaifa” svešā kāpņu telpā nāksies atbildēt tiesas priekšā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl