Lielvārdē divi agresīvi vīrieši piekauj garāmgājēju

1 komentārs
Lielvārdē divi agresīvi vīrieši piekauj garāmgājēju
FOTO: Flickr

Vakar agri no rīta Ogres iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Lielvārdes staciju. Satrauktā zvanītāja informēja, ka tiek piekauts vīrietis. Policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā un aizturēja četrus vīriešus.

Likumsargi noskaidroja, ka viņi sākumā bija agresīvi uzrunājuši kādu sievieti, kura nobijusies un aizbēgusi. Pēcāk viņi noskatījuši un uzrunājuši kādu citu gājēju, kurš iesaistījies sarunā, taču uzreiz turpinājis iet tālāk. Agresīvi noskaņotie vīrieši viņam sekojuši un pēc īsa mirkļa arī uzbrukuši, nogāzuši zemē un turpinājuši kautiņu.

Cietušais tika nogādāts medicīnas iestādē, bet policisti iereibušos uzbrucējus – 1994., 1988. un divus 1996. gadā dzimušus vīriešus – aizturēja un nogādāja izolatorā. Vīriešiem konstatēts aptuveni 2,5 promiļu reibums.

Par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa, un tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajiem var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.