Komentāri

Trešdien, 29. oktobra, pēcpusdienā Ogrē, Meža prospektā, uzliesmoja kāda privātmāja. Tā, visticamāk, nodegtu līdz pamatiem, ja vien iekštelpās nebūtu dūmu detektoru. 

Nama īpašnieki bija ceļā uz Rīgu, kad saņēma zvanu, ka aizdegusies viņu privātmāja, kurā vēl pirms stundas viss bijis kārtībā. Šokētie mājas saimnieki steidzās atpakaļ, taču liesmas jau bija paspējušas vērsties plašumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, aizdegšanās sākusies no ārpuses, līdz ar to nevar izslēgt iespēju, ka dedzināts ļaunprātīgi. Mājas saimnieki gan tam negrib ticēt.

Arī glābēji akcentē, ka mājā ielaušanās, visticamāk, nav notikusi, taču tas, ka sākumā degusi ārsiena, ir acīmredzams. Par ugunsnelaimes iemesliem gan esot pāragri runāt.

Lai arī ugunsdzēsēju brigādes darīja visu iespējamo, lai māju saglābtu, iespējams, pēc ugunsgrēka likvidēšanas aina šajā miteklī būs ļoti bēdīga un remonts prasīs lielus līdzekļus.

Ēkas īpašnieki notikuma vietā nevarēja pateikt, vai šogad māju bija apdrošinājuši vai tomēr nē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl