Komentāri

Viens zem zemes, otrs cietumā – tāds ir sausais atlikums pēc kāda divu vīriešu strīda un nažu vicināšanas Liepājā. Odekolona un kosmētikas līdzekļa dzeršana ne pie kā laba nenoved, secina kaimiņi un saka, ka dažām precēm sen laiks ieviest recepšu zāļu statusu.

Nedēļas nogale nemierīgi sākusies Rīgā, Mangaļsalā. Vēlā piektdienas vakarā Vižņu ielā aizdegusies un pilnībā nodegusi kāda privātmāja. Kas tajā mitinājās un kāpēc tā uzliesmoja, skaidroja Agris Blūmfelds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdiena noteikti daudziem ir nedēļas priecīgākā diena, un tā nereti arī tiek īpaši svinēta. Mangaļsalā, Vižņu ielā, piektdienas vakarā tieši šādu svinību dēļ nodegusi pamesta privātmāja, kurā pirms straujā uzliesmojuma atpūtušies kungi ar divlitru alus pudelēm. Kā ziņo aculiecinieks Kārlis – nams uzliesmoja ļoti ātri, taču cilvēki nav cietuši. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka šajā adresē deg jau otro reizi. Vispirms nodegusi viena ēka, tagad otra.

Jānis saka, – Dieva laime, ka liesmas neatnāca līdz viņa mājai un glābēji atsteidzās laikus. Citādi, kas to zina, kā vēl viss beigtos. Kaut gan vīrietis neizslēdz iespēju, ka nelūgtie ciemiņi var atgriezties.

Policijā, protams, sākta izmeklēšana par iespējamu ļaunprātīgu dedzināšanu, taču reizēs, kad deg pamesti īpašumi, lieli spēki vainīgo skaidrošanai netiek veltīti, līdz ar to vainīgie droši vien šoreiz tā arī paliks neatklāti.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl