Nu ļoti neattapīgs zaglis… “aptīra” dzīvokli un turpat aizmieg

Komentāri

Kāds jauns vīrietis Bolderājā izceļas ar neattapīgu zādzību un liek pasmaidīt pat policijas darbiniekiem.

Zagļi nozieguma vietās mēdz netīši atstāt dažnedažādākos pierādījums, tā teikt, lai policistiem pēc tam būtu vieglāk viņus sadabūt rokā. Tie var būt gan maki, gan telefoni vai pat pases. Zādzību naktī no trešdienas uz ceturtdienu varētu raksturot kā nedaudz kuriozu. Tādu savā karjeras laikā Rīgas Kurzemes iecirkņa kriminālpolicijas vadītāja piedzīvojot pirmoreiz.

Cietušie, kuru dzīvoklis apzagts, pieļauj domu, ka paši piemirsuši aizslēgt dzīvokļa durvis. Tā rezultātā zaglis paņēmis virtuvē atrasto planšetdatoru un mobilo telefonu. Pēc nozieguma 23 gadus vecais vīrietis samulsinājis jau citas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus, kas viņu pamanījuši. Aizdomās, ka vīrietim nav tie gaišākie nodomi, kaimiņi zvanījuši policijai. Ierodoties notikuma vietā, izrādījās, ka jaunais vīrietis teju 700 metrus tālāk no laupījuma vietas, kādā mājas kāpņu telpā, izguļ dzērumu.

Planšetdators nonācis pie īpašniekiem, bet policijas pārstāvji piekodina pašiem rūpēties par sevi un ievērot elementārus drošības pasākumus, piemēram, atcerēties aizslēgt mājas durvis.

Foto

Lasi vēl