Nozog pārvietojamo pirti; Aicina atsaukties aculieciniekus

Komentāri

Svētdienas vakarā no Užavas pagasta piejūras zonas Ventspils pusē nezināmā virzienā pazudusi pārvadājama pirts. Ar LNT raidījuma ”Degpunktā” komandu sazinājās tās īpašniece, lai lūgtu skatītāju palīdzību pirts meklēšanā.

Ilze pirms gada sākusi savu biznesu – viņa cilvēkiem piedāvājusi iznomāt pirtiņu uz riteņiem. Katru reizi, kad pieteicies kāds klients, Ilze kopā ar tēti pirti no Ventspils novada, Ventavas nogādājusi klientam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim viss ritējis labi – klienti bijuši apmierināti un pateicīgi, savukārt Ilzei izdevies nopelnīt. Pagājušās svētdienas vakarpusē viņa saņēmusi zvanu no kāda ieinteresēta cilvēka, kurš jau pašā sākumā šķitis mazliet aizdomīgs, jo svētdienas naktīs ballītes ar pirtī iešanu cilvēki rīko reti.

Ilze piekritusi pirti iznomāt un aizvest uz prasīto vietu – piejūras zonu, taču nelāgās aizdomas izrādījušās pamatotas.

Tā bija pēdējā reize, kad Ilze redzēja savu pirtiņu. Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nosaucis nepareizu vārdu un uzvārdu,  kā arī citus personas datus un atstājis sievietei tikai 30 eiro, savukārt pats ar visu viņas īpašumu pazudis bez vēsts.

”Degpunktā” komanda un Skaties.lv aicina skatītājus atsaukties aculieciniekus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl