Nozieguma aculiecinieki notver velosipēda zagli

Komentāri
Nozieguma aculiecinieki notver velosipēda zagli
Foto: Arun Katiyar /Flickr

Vērīgi aculiecinieki, kas strādāja kādā būvobjektā Brīvības ielā, pamanījuši, kā garnadzis nozog divriteni. Redzot notiekošo, viņi paši devās zaglim pakaļ un likumpārkāpēju notvēra, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Pēc tam acīgie darbinieki zvanīja uz Rīgas Brasas iecirkni un ziņoja par zādzību. 1981. gadā dzimušais garnadzis tika nogādāts policijas iecirknī, kur atklājās, ka viņš jau iepriekš ticis tiesāts par zādzībām, tostarp trīs velosipēdu nozagšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat pagājušajā piektdienā ap plkst. 20:00 Salaspils iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, kur pie veikala kāds vīrietis nozadzis velosipēdu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki no aculieciniekiem uzzināja zagļa pazīmes. Likumsargi uzsāka personas meklēšanu un jau pēc īsa brīža notvēra divriteņa zagli – kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par mantiskiem noziegumiem.

Savukārt Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki pagājušo piektdien saņēma izsaukumu uz Meža ielu, kur vērīgi garāmgājēji pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš iegāja kāda nama kāpņu telpā un jau pēc īsa brīža no tās iznāca ar velosipēdu. Aizdomās, ka vīrietis velosipēdu ir nozadzis, garāmgājēji aizturēja garnadzi un izsauca policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki aizturēja 1966. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau vairākas reizes tiesāts par zādzībām. Pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Visiem trim aizturētajiem zagļiem piemērots apcietinājums. Savukārt nozagtie divriteņi jau ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl