Komentāri

Īstu apšaudi kā filmās piedzīvojuši speciālo uzdevumu bataljona kaujinieki, kuri devušies palīgā kādas sociālās mājas iedzīvotājiem Rīgā Ķengaragā.

Bēdīgi slavenajās Ķengaraga kopmītnēs Prūšu ielā, kur Degpunktā komanda filmējusi ne reizi vien, pirmdienas naktī ap pulksten vieniem atkal izcēlies tracis. Policisti saņēmuši izsaukumu, ka pirmajā stāva istabā cenšas ielauzties divi agresīvi noskaņoti vīrieši – sākumā pa logu, pēc tam pa istabas durvīm. Turklāt viens no agresīvajiem esot bruņojies ar šaujamieroci. Uz notikuma vietu izbrauca speciālo uzdevumu bataljons un izcēlās apšaude.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Uz policijas likumīgo prasību patraukt savu noziedzīgo darbību viena no personām reaģēja… Teiksim tā – viņš virzīja policijas virzienā [ieroci – red.], izdarīja vairākus šāvienus. Uz ko tika atklāts uguns uz noziedznieku. Viņš tika ievainots, sniegta medicīniskā palīdzība. Šobrīd abi likumpārkāpēj ir aizturēti notikuma vietā,” norāda RRP Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Juris Nicišs.

Šobrīd zināms, ka abi aizturētie uz kopmītnēm bija ieradušies zagt un laupīt. Acīmredzot iepriekšējās sodāmības nebija kalpojušas kā pāraudzinošs līdzeklis.

”Abas personas – dzimušas 1986. un 1989. gadā – agrāk jau ir sauktas pie kriminālatbildības. Viens no viņiem, tieši ievainotais, tika atbrīvots no apcietinājuma tikai šogad,” atklāj Nicišs.

Pašu vietu, ko abi aizturētie vīrieši bija izvēlējušies kā laupīšanas mērķi, vietējie iedzīvotāji sauc par “Čečeniju”, velkot paralēles ar karu un narkotikām. Šajā vietā jebkurš varot saņemt lodi, bet drīzāk nazi paribē.

”Agrāk bija narkomānu “pritons”. Es esmu bijušais narkomāns, un es neieredzu narkomānus. Es esmu par to, lai viņus visus iznīdētu, jo tie ir necilvēki, kuriem nav nekā svēta. Bija kaut kāda apšaude, tas ir viss ko dzirdēju. Bet fakts ir tāds, ka mūsu valdībai kaut kas jādara, lai varētu normāli dzīvot – jānovāc visi smirdīgie narkomāni. Es esmu alkoholiķis. Es uzskatu, ka alkoholiķis nav narkomāns – piekritīsit?” stāsta vietējais, bijušais narkomāns.

Piekrist vai nepiekrist, tas nu paliek mūsu katra paša ziņā, bet par apšaudi šobrīd uzsākts kriminālprocess par huligānismu un pretošanās valsts varas pārstāvjiem. Šobrīd tiek lemts jautājums par apcietinājuma piemērošanu aizturētajiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl