Zilā kapuce viņu nodeva – pilsētas novērošanas kameras palīdz “sazīmēt” velozagli

3 komentāri
Zilā kapuce viņu nodeva – pilsētas novērošanas kameras palīdz “sazīmēt” velozagli

Nejauša sakritība vai varbūt trūcīga garderobe pavisam nesen iegāzusi kādu veiklu velozagli, kurš neilgi pēc nozieguma nonāca likumsargu rokās.

Naktī uz trešdienu pilsētas video centra darbiniekiem uzsmaidījusi veiksme. Viens no likumsargiem, vērojot kameru uzņemtos attēlus, nejauši pamanījis kādu aizdomīgu tipiņu zilā kapucē, kas tikai pirms trīs dienām tieši šādā pašā paskatā jau figurēja kāda nozieguma vietā, pavisam citā pilsētas vietā.

17. martā kāda persona bija novietojusi savu velosipēdu Reformācijas laukumā, bet, vēlāk atgriežoties pie tā, konstatēja, ka divritenis ir nozagts.

Vēlāk vēršoties policijā un pārskatot Vecrīgas videokameru uzņemtos video, atklājies, ka braucamrīks nav viss kur izgaisis, bet to paņēmis jauneklis, kas no apkārtējo skatiem slēpies, piesedzoties ar zilu kapuci. Arī citas pazīmes pilnībā sakrita, tādēļ video centra darbinieki 20. marta naktī, pamanot jau iepriekš piefiksēto tēlu, par redzēto ziņojuši patruļām un drīz vien policijas auto panācis, tobrīd jau pa Krišjāņa Barona ielu ejošo jaunekli.

Aizturēšanas laikā vīrietis noliedza saistību ar zādzību, taču viņa somā tika atrastas gan knaibles, gan citi instrumenti, kas parasti tiek izmantoti velosipēdu zādzībās. Viņš tika aizturēts turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Lai arī ir skaidrs, ka velo zagļi nesnauž nevienā sezonā, tuvojoties pavasarim, domājams, arī noziedznieku apetīte tikai augs, tādēļ esiet vērīgi pret savu mantu un parūpējieties par to, lai jūsu braucamrīks nekļūst par vieglu guvumu kādam garnadzim.

3 komentāri