Ziepniekkalnā noslepkavota jauna sieviete; vīrs jau iepriekš pret viņu pacēlis roku

Šausminoši notikumi nesen risinājušies Ziepniekkalnā. Daudzdzīvokļu namā Ozolciema ielā 30 gadus vecs vīrietis, greizsirdības motīvu vadīts, nespējot pārdzīvot sirdssāpes, nolēma atriebties savai sievai un viņu cietsirdīgi noslepkavoja. Kaimiņi stāsta, ka vīrs jau iepriekš pacēlis roku, taču sieva tik un tā turpinājusi dzīvot kopā ar varmāku.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Natalija

  Natalija

  Esmu kaiminiene no tas paaris iepriekshejas dzives vietas. Viss tas pats turpinajas veselu gadu pirms tragedijas. Gribu tikai pateikt ka man tagad ari bus jadziivo ar to ka neiesaistijam policiju, visas iespejamas instancijas lai glabt Nastjas dziviibu.Muusu vienaldziba, cietsirdiba,(mana, runashu par sevi) noveda lidz briesmigai tragedijaj.Man tik ljoti zhel.Par to kas notika, par to kas esam tadi necilveciigi. RIP milja Nastja! PIEDOD.
 • Kadreiz cietusi gardarbibā

  Kadreiz cietusi gardarbibā

  Īstenībā visiem ir po***,neviens īsti negrib iesaistities,jo loti biezi tie kas iesaistijusies vel sanaks vainigi.Man isti nebija,kur griezties pec palidzibas,jo varmaka bija cienijams,populars cilveks..neviens isti negribeja iesaistities,diemzel,pat pec skirsanas es vel tiku vajata 7 gadus...Pec skirsanas no varmakas satiku savu otro viru,mes aprecejamies,bet gajasana dazadas izpausmes turpinajas,kā jau mineju 7 gadus...rezultats,mans nu jau bijusais otrais virins ir psihiatriskas slimnicas klients..no nemitigās vajasanas sajuka..man diemzel nacas pienemt smagu lemumu par skirsanos.. varmaka,tas atrada citu objektu un apreceja,pedejos divus gadus man ir miers.. Es uzsaku brivpratigo darbu nevalstiskajā organizācijā kā konsultante,un viena no manam klientem ir bija varmakas tagadeja sieva.. man tas kluva par smagu un darbu uzteicu..ko gan vinai butu teikusi..ka ari es esmu cietusi fizisku,emocionālu,seksuālu vardarbibu no tā pasa viriesa...Esmu protams tagad briva,dzivoju citu brivu dzivi,bet sekas izjutu joprojām,jo daudziem ir kaut kadi aizspriedumi..ja godigi macos dzivot ar normalu cilveku,noverteju ka vairs netieku vakaja,un pagatni atceros kā ļaunu murgu no kura esmu pamodusies..
 • Raivo

  Raivo

  Latvijā policija nedare neko. Ģimenē ir vardarbība un neko neiesāk ja nav iesnieguma,STULBUMS. Nesaprotu,ja man uzbruks uz ielas,policija klāt,ja mani sitīs radinieks māja,ir ok. Kur ir loģika. Esmu saskāries ar vardarbību ģimenē zinu kā tas ir parasti māte vai bērni baidās no varmākas,un tādēl neraksta iesniegumu. Ļoti žēl sievietes,ceru ka šim vīrietim iedos mūza ieslodzījumu un izmācīs cietumā kā izturēties pret sievieti.
 • Nu re
 • Samanta Sam Vika
 • Ziepniekkalna iedzīvotājiem.
  +20 +20 0

  Ziepniekkalna iedzīvotājiem.

  Pokojsja s Mirom 🙏🏻 Anastasija !
  А rajonnaja mrazota dolzhen polu4itj pozhinenno. Denjgi tvoej materi nadejusj tev ne pomogut. Sojdi s uma s etim v tjurjme. Otnjatj u trehletnej devo4ki mamu, u roditelej sestru i do4. Ne vozvrawajsja sjuda nikogda!!! #ubijcadolzhensidetjvtjurjme
  Zep protiv ubijc!
 • Anda Koroļova

  Anda Koroļova

  Diemžēl kārtējais pierādījums tam, ka kaimiņu un policijas (galvenokārt) vienaldzība noved pie letālām sekām.😢
  Kamēr nav miesas bojājumu vai letāla iznākuma, policija pat pirkstiņu nepakustina.
  • Samanta Sam Vika

   Samanta Sam Vika

   Anda Koroļova tagad tak svarīgāk meklēt cilvēkus kuri nav uzlikuši uzpurņus😅😅😅😅😅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!