Komentāri

Ķekavas novada Baložos vietējā jaunatne pagājušajā nedēļā bija uzrīkojusi pamatīgu ballīti, kas beigusies ar diviem sasistiem, izdemolētiem un vēlāk arī vietējā mežā nodedzinātiem auto. Ko par citkārt klusajā pilsētiņā piedzīvoto stāsta vietējie un kas par šādām izklaidēm un dabas piesārņošanu sakāms policistiem?

Pagājušās nedēļas otrdienā mežiņā Jaunatnes ielas galā uzradušies divi auto. Pārdesmit gadus vecs “Mercedes” auto un aptuveni tikpat veca “Mazda”. Acīmredzot tie, sasniedzot lūžņu statusu, kārtīgiem autobraucējiem vairs nebija vajadzīgi, tādēļ nonākuši vietējo jauniešu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Saprotot, ka kompānija ar abiem braucamrīkiem var sataisīt kādas “ziepes”, tuvējo māju iedzīvotāji piezvanījuši uz pašvaldības policiju – diemžēl vīri šeit ieradušies, tā teikt, kad viss jau bija noticis un automašīnas stāvējušas uz smilšainā ceļa, bet puikas vien mīņājušies pie tām.

“Lūk, tur kopmītnē, tur ir policijas iecirknis. Tur parasti stāv policijas mašīna. Viņi tur dežurē. Protams, ka tajā dienā tur neviena nebija. Kad viņi vilka to mašīnu, te tādi blīkšķi bija… Nezinu, kur bija policija,” stāsta vietējie.

Lai arī jau pirmajā policistu un jauniešu tikšanās reizē transporta līdzekļi jau bija pamatīgi apdauzīti, tiem nebija ne numura zīmju, ne tehniskās apskates vai apdrošināšanas, viss beidzies vien ar pārrunām un faktu, ka kārtības sargiem bija izdevies noskaidrot to, kurš tad automašīnas šurp atvilcis. Tātad bijis zināms arī pārkāpējs, pret kuru ierosināta administratīvā lieta, par vraku pamešanu mežā. Starp citu, šī izbrauciena idejas autors policistiem jau ir labi zināms.

Pēcāk policisti aizbraukuši, pārkāpējs kopā ar draugiem kājām devies mājās, bet braucamie palikuši turpat mežā. Tuvāko pāris dienu laikā uz šo vietu saņemti vēl četri izsaukumi, kas saistīti ar auto vrakiem, to demolēšanu un citām nebūšanām, līdz piektdienas vakarā šurp kopā ar policistiem traukušies arī ugunsdzēsēji, jo kāds braucamajiem pielaidis uguni.

Lai arī jau pavisam drīz pēc ugunsgrēka policistiem izdevies pārliecināt pārkāpēju par to, ka viņa paša interesēs ir aizvākt nodedzināto auto vrakus un jaunietis to pat izdarījis, tas nebūt nenozīmē, ka viņa saķeršanās ar policiju ir beigusies. Izklaides nepaliks nesodītas, turklāt pastāv iespēja, ka puikām tomēr būs jāatbild arī par braukšanu ar ceļu satiksmei nederīgajiem auto, jo to piefiksējuši aculiecinieki.

Vai šie notikumi būs pietiekama mācība vietējai “zelta jaunatnei” un šādi izbraucieni vairs neatkārtosies, var tikai minēt, taču policisti ir apņēmības pilni darīt visu, lai tos pilnībā izskaustu. Tāpat jau tuvākajā laikā inspektoriem būs vieglāk sodīt tos, kuriem prātā līdzīgas izklaides.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl