“Žēlojās, ka bērns traucē viņas privātajai dzīvei…” Atklāj detaļas par zīdaiņa slepkavību Ezerniekos

Pēdējo dienu laikā Ezernieku iedzīvotāju prātus nepamet šokējošais noziegums, kurā nogalināts nepilnu gadu vecais puisēns. Vēl šausminošāku šo notikumu padara fakts, ka izdarītajā tiek vainota nogalinātā zīdaiņa māte, kāda 22 gadus veca vietējā iedzīvotāja.

Atpakaļ uz rakstu

63 komentāri

 • Анастасия Щавинска

  Анастасия Щавинска

  Мамой её назвать стыдно.
  Ей только пожизненно в тюрьме сидеть, пусть там и занимается личной жизнью.
  Как так можно было, если посмотреть её профель на фото малыша он ведь действительно любил сою маму!
  Пускай малекому крохи земля будет пухом😢😢😢
  А этой девици не должно быть место на этом свете, бог расставит все на свои места!
 • Аноним

  Аноним

  На самом деле я не могу поверить то что все то количество машин приезжала к ней. На самом деле они приезжали к Марису за товаром а точнее за наркотиками ведь она мне говорила месяца 3 назад то что она к ниму ходила и он ей предлагал их и она согласилась но нечего с ребёнком тогда не было а все те машины были его клиентами за наркотиками да и сам этот человек очень подозрителен. Я её давно знаю ещё с училище но на такое она не как не была способна зделать а значет то что он вынудило её под действием наркотиков ведь как правило наркотики выходят из организма человека через месяц а то и 3 месяца.
  • Aa

   Aa

   Es arī pazinu viņu,un neticu ka viņa to spēja izdarīt,man viņa stāstīja par viņu arī dažādākās lietas,policijai derētu pie tā Māra pieslēgties vairāk un noskaidrot kā vis bijis īstenībā,un par tiem puišiem tas ir muļķības pedejas ,interesanti ko viņš cenšas panākt ar to visu iestudējumu
 • Sisse

  Sisse

  Kāda daļa ir citiem gar svešu bērnu. Tas ir sievietes lēmums, un tas ir viņas īpašums, miesa, problēma.
  Ko grib, to dara. Dabīga izlase ir ne tikai dzīvniekiem, bet arī cilvēkiem. Katrs dzīvo savu dzīvi. Mēs NEPIEDERAM viens otram. Un palīdzību, var sniegt TIKAI TAD, ja to prasa.
  Šeit-ir pašvaldības vaina, ka nepiefiksēja meitenes problēmu. Nu, lieta ir izdarīta, vilciens aizbraucis. Atliek tikai pārskatīt likumus un kaut ko mainīt, lai turpmāk "zaļie gurķi" "nepārotos" pa labi/kreisi, kur pagadās. Un nedzemdētu bērnus, kurus viņiem nevajag. Jāievieš obligātā sterilizācija/kastrācija. Lai turpmāk arī nedzimst tādā veidā iegūtie slimie bērni.
  Skarbi-bet tada nu ir tā daba. Ne tikai dzivniekiem.
 • Kristīne Selga
 • Manna

  Manna

  A muza ieslodzijums par ko??? Kadel tadus baro par valsts nodokliem?? Kadel, man,mammai ar saviem nodokliem jauztur tada kuce?? 🤮🤬 Navessodu slepkavam!!!!!!!!!😡😡😡
 • Aleksandr
 • Jekaterina
 • Lapsa

  Lapsa

  Citi nevar gadiem tikt pie mazulīša, ir veselības problēmas. Te, vienai stervai Dievs dāvanu devis, bet ko viņa dara? Nogalina savu bērnu.
  Taču ir glabejsilītes, bērnunami. Tādu maziņu ātri kāda mīloša ģimene paņemtu sev. Sirds lūzt par mazo dvēselīti.
  • Sisse

   Sisse

   A ja bērnam bija kautkādas veselības problēmas? Ta saucamais-mūžīgais dārzenis?
   Tad kapēc tādu atdot silītē, ja jau pēc dzemdībām nav iespēju tādus eitnazēt. Tos taču arī, no mūsu nodokļiem pie eksostēšanad uztur. Jēgas jau tā pat nav no tādiem, kuri nekad nestradās un naudu nepelnīs. Tā pat, kā tie, kas mūžīgi sēž cietumā, un naudu vismaz pelna-šujot viesnīcām gultasveļu un vēl ko tur.
   Te pūst no abiem galiem. Bet vismaz no mūžīgajiem cietumniekiem varētu arī labumu gūt. Experimentēt ar zālēm. Nevis mocīt nabaga zvēriņus, kuri neatbilst cilvēka anatomijai. Tapēc-vieniem ibumetīns palīdz, bot citiem-nekāda efekta, un pat rada blaknes.
  • To Sisse

   To Sisse

   Tu kaut ko lieto?pīpē? Tādu murgu sadzejoji!! Šausmas.. vai tik meesi ciema slota murgotāja??,
 • Inese Sproğe

  Inese Sproğe

  Sterva lielākajā mērā! Bļin sūdainu mietu iebāzt tur un paturēt kā putnubiedēkli uz lauka lai vārnas un žagatas noknābā,tādai ilgu un mokošu nāvi.
 • Roberts Eglītis
  +13 +13 0

  Roberts Eglītis

  Saeimai būtu jāpārdomā likums par nāvessodu izpildi. Uzskatu ka tādam morālam kroplim nav ko gaisu izniekot elpojot!
  • mazā .

   mazā .

   Kaut kā apklusa viss par to "sievieti", kas Ķekavā savai mazajai meitenītei arī it kā ko nodarīja .
  • Kurmis

   Kurmis

   Apklusa, Jo tā sieviete no Ķekavas bija viena zināma aktiera sieva!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!