Zaglis pēc ielaušanās dzīvoklī patvērumu no policijas meklē pagultē

Pievienot komentāru
Zaglis pēc ielaušanās dzīvoklī patvērumu no policijas meklē pagultē

Stopiņu novada pašvaldības policija svētdienas naktī saņēma uztrauktu zvanu no kāda pensionāra, kurš čukstot vēstījis, ka pa viņa mājvietu rosās viens vai vairāki svešinieki.

Sirmgalvis bijis pamatīgi nobijies – viņš zināja, ka pa dzīvokļa durvīm bez skaļas uzlaušanas iekšā tikt nevar. Par nelaimi, sirmā kunga mobilais telefons atradās blakus istabā, tāpēc, cik vien klusi spēdams, kungs sniedzies pēc mājas stacionārā telefona, lai zvanītu pašvaldības policijai.

Zaglis brīdī, kad ieradās likumsargi, izkūpēja gaisā, neatstājot nekādas pēdas – klusi un piesardzīgi, tumsas aizsegā, uzsākta mājokļa pārmeklēšana. Izrādās, policistiem atlika vien apskatīties zem sirmā kunga gultas.

Zaglis, iespējams, iepriekš zinājis, ka mājas īpašnieks ir cienījamā vecumā un ka sirmu kungu pievarēt būtu vieglāk, ja tiktu izrādīta pretestība. 32 gadus vecais vīrietis jau iepriekš paspējis nonākt policijas redzeslokā par līdzīga rakstura nodarījumiem.

Par spīti jau izdarītām zādzībām, vīrietis nekad iepriekš nav bijis tiesāts. Šobrīd persona aizturēta, un kriminālpolicija lemj, kādu drošības līdzekli vīrietim piemērot.