Komentāri

Naktī par izīrējama velosipēda zādzību aizturēts vīrietis, ziņo policijas pārstāvji.

Šonakt, 2. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš netālu no Brīvības pieminekļa gāja klāt nogurušajiem atpūtniekiem un lūdza naudu. Vīrietis pēc savām aktivitātēm devās pie velosipēdu novietnes, kur paņēma ”Sixt” velosipēdu un devās prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz aizdomu pamata par zādzības veikšanu videonovērošanas darbinieki sazinājās ar netālu esošajiem policijas darbiniekiem, lai pārbauda notikušā apstākļus. Policisti, saņemot informāciju, devās pretī aizdomīgajam vīrietim. Tikmēr videonovērošanas darbinieki sazinājās ar velosipēdu izīrētāju pārstāvi, kurš apstiprināja, ka minētais velosipēds ir nozagts.

42 gadus vecais vīrietis aizturēts. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl