Komentāri

Naktī par izīrējama velosipēda zādzību aizturēts vīrietis, ziņo policijas pārstāvji.

Šonakt, 2. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš netālu no Brīvības pieminekļa gāja klāt nogurušajiem atpūtniekiem un lūdza naudu. Vīrietis pēc savām aktivitātēm devās pie velosipēdu novietnes, kur paņēma ”Sixt” velosipēdu un devās prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz aizdomu pamata par zādzības veikšanu videonovērošanas darbinieki sazinājās ar netālu esošajiem policijas darbiniekiem, lai pārbauda notikušā apstākļus. Policisti, saņemot informāciju, devās pretī aizdomīgajam vīrietim. Tikmēr videonovērošanas darbinieki sazinājās ar velosipēdu izīrētāju pārstāvi, kurš apstiprināja, ka minētais velosipēds ir nozagts.

42 gadus vecais vīrietis aizturēts. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl