Zagļi zināja, pēc kā atnākuši – tumsas aizsegā tiek “aptīrīts” sporta preču veikals

Pievienot komentāru
Zagļi zināja, pēc kā atnākuši – tumsas aizsegā tiek “aptīrīts” sporta preču veikals

Naktī uz otrdienu pagaidām vēl nenoskaidroti ļaundari apzaguši kādu sporta preču veikalu Cēsu ielā. Garnadži zināja, pēc kā atnākuši, un ņēmuši tikai viena veida preces – sporta pulksteņus. Katrs no tiem maksā vairākus simtus eiro, bet vienā maisā satilpst pat vairāki simti tādu.

Barona kvartāls pašā galvaspilsētas centrā, šķiet, vieta, kurai zagļi labprāt iet ar līkumu. Tomēr, kā izrādās, tā nav. Naktī uz otrdienu tur vienā no tirdzniecības vietām notikusi visai pārdroša zādzība.

Veikaliņa īpašnieks, iztraucēts no miega, steigšus devies uz savu darbavietu, kur atklājusies pagalam nepatīkama aina. Ļaundaris no Cēsu ielas puses izdauzījis vienu no veikala logiem un, par spīti signalizācijas sirēnām, acumirklī iztīrījis pašu dārgāko preču plauktus.

Veikala īpašnieks lūdz ikvienu, kurš saņem kādu ”neticami izdevīgu” piedāvājumu iegādāties “Suunto”, “Garmin” vai “Polar” sporta pulksteni vai kuram ir kāda cita nojausma par to, kur varētu tikt realizēta zagtā prece, sazināties ar “Pulsometrs.lv” komandu, rakstot “Facebook” vai zvanot policijai.

Par šo zādzību šobrīd Valsts policijas Rīgas Brasas iecirknī ierosināta lieta. Arī likumsargi tikai priecātos par kādām norādēm, kas palīdzētu atšķetināt šo lietu.