Zagli, kurš “aptīrījis” jauniešu centru Ķekavā, iegāž viņa paša sviedru aromāts

3 komentāri
Zagli, kurš “aptīrījis” jauniešu centru Ķekavā, iegāž viņa paša sviedru aromāts
Foto: Ekrānuzņēmums

Visiem zināms, ka noziegumu vaininiekus atrod, pētot pirkstu vai pat apavu nospiedumus un DNS pēdas. Tomēr šis ir stāsts par kādu zagli, kuru “iegāzis” paša specifiskais aromāts.

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra direktore stāsta, ka iepriekš zagļi jauniešu pārpildītajiem gaiteņiem gājuši ar līkumu, tādēļ neviens no kolēģiem savu kabinetu nekad neslēdza. Nu kopš pagājušās piektdienas šī situācija ir mainījusies, jo īslaicīgas vadītājas prombūtnes laikā viņas kabinetā notikusi zādzība.

“Uz kāpnēm satiku nepazīstamu vīrieti, kurš mani laipni pasveicināja, un, paejot garām jutu, no viņa sviedru smārdu. Iegāju savā kabinetā un sajutu to pašu smaku, un radās aizdomas. Pirmajā brīdī paskatījos, vai ir dators, un it kā viss bija kārtībā. Arī maks bija uz vietas, bet bija sajūta, ka kāds to ir vēris vaļā. (..) Vēlāk atgriezos kabinetā un pamanīju, ka pazudušas divas spoguļkameras,” viņa atceras.

Saprotot, ka jārīkojas nekavējoties, direktore tvērusi pēc telefona un zvanījusi vietējās pašvaldības policijas šefam, kas tobrīd bijis atceļā uz Ķekavu.

Kamēr kolēģi apskatījuši videokameru ierakstus, lai noskaidrotu iespējamā garnadža pazīmes, priekšnieks stūrējis notikuma vietas virzienā un rūpīgi vērojis pretim braucošos velosipēdistus.

Taču neko daudz izprašņāt visai agresīvi noskaņoto kungu nav nācies, jo vīrietis jau uzreiz pēc sastapšanās paziņojis, ka neko nezina un somu tik tikko atradis. Protams, tālākās sarunas laikā apturētais paziņojis, ka šosejas malā neuzkavēsies, taču priekšniekam izdevies viņu tomēr pierunāt palikt.

Šobrīd priekšnieka notvertais ļaundaris atpūšas aiz restēm, savukārt pašvaldības iestādes darbinieki ir priecīgi, ka viss beidzies veiksmīgi.

Šoreiz viss beidzies labi, taču nereti zagļiem tomēr izdodas izmantot mirkli, un šādas situācijas beidzas ar pamatīgiem un neplānotiem tēriņiem, tādēļ mācieties no citu kļūdām, un, ja dodaties prom no mājām vai darbavietas, parūpējieties, lai durvis būtu slēgtas.

TOP komentāri

  • Inez Smith
  • www.Gopal.lv Sludinājumi
    0 0 0

    www.Gopal.lv Sludinājumi

    nu ja man pat ar visiem video ierakstiem menti pasūtīja , protams viņai jau šefs bija pazīstams tāpēc tāda operācija bija bet parastiem Cilvēciņiem jau nespīd tāda laime
  • Vilnis Priede

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl