Zādzība Zasulaukā: izdauzīja auto stiklu un nozaga dēlam domātās dzimšanas dienas dāvanas

1 komentārs
Zādzība Zasulaukā: izdauzīja auto stiklu un nozaga dēlam domātās dzimšanas dienas dāvanas
EKRĀNUZŅĒMUMS

Zasulaukā naktī uz otrdienu uzdarbojās viens vai vairāki garnadži, kas tumsas aizsegā no vairākām automašīnām izzaga dažādas mantas. Par noziedznieku upuri kļuva arī Tapešu ielas iedzīvotājs Matīss, kurš bagāžniekā turēja sešus gadus vecā dēla dzimšanas dienas dāvanas. Kā puikam paskaidrot, kur tās palikušas, tētim tagad būs grūti.

Matīss un viņa sieva Elizabete bija sarūpējuši dzimšanas dienas dāvanas savam dēlam, kuram pirmdien palika seši gadi. Iegādātās rotaļlietas bija noglabātas ģimenes automašīnas bagāžniekā. Pirmdien, uzsākot dienas gaitas, Elizabete kopā ar puiku devās uz stāvvietu, taču viņus sagaidīja ļoti nepatīkams pārsteigums. Dēla dāvanas bija aiznesis zaglis.

Garnadzis automašīnā iekļuva caur aizmugures stiklu. Tas izsists ar vēl nenoskaidrotu priekšmetu. Ģimene ir pārsteigta par noziedznieka darbībām, jo viņiem nešķiet, ka salonā atradās zagļiem pievilcīgs guvums. Tieši otrādi – aiznestie priekšmeti noderētu tikai bērniem vai literatūras cienītājiem.

Zasulauks tonakt bijis garnadžu iecienīts rajons. Vēl vairākiem cilvēkiem no automašīnām izzagtas personiskās mantas.

Savukārt Matīss lūdz Zasulauka apkaimes iedzīvotājus ziņot policijai, ja naktī manīti aizdomīgi cilvēki Tapešu ielas apkārtnē. Viņš vēl nav zaudējis cerību atrast nozagtās grāmatas ar pierakstiem, tāpēc jebkura sniegtā informācija varētu būt noderīga.

Ar Matīsu var sazināties, zvanot pa tālruņa numuru: 29187787. Aculiecinieki aicināti vērsties arī policijā.

1 komentārs