Komentāri
Zādzība spēļu zālē – vīrietis piesavinās bez uzraudzības atstātu rokassomiņu
Foto: Valsts policija

Teikas policisti “uz karstām pēdām” aizturējuši somiņu zagli, informē Valsts policija.

13. martā ap pulksten 19.00 Valsts policija saņēma zvanu no kādas sievietes, kura ziņoja, ka pirms mirkļa viņai spēļu zālē nozagta somiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noziegums noticis kādā no spēļu zālēm Brīvības gatvē. Kamēr sieviete spēlēja azartspēles, viņa savu somiņu bija atstājusi bez uzraudzības, noliktu uz krēsla. Iespēju paņemt somiņu izmantoja kāds 1986. gadā dzimis vīrietis – cits spēļu zāles apmeklētājs.

Ļaundarim nekur tālu netiekot, somiņas īpašniece pamanīja tās nozušanu, kā arī personu, kura to izdarījusi. Kad sieviete uzsauca somiņas zaglim, tas metās bēgt.

Saņemot zvanu no sievietes, uz notikuma vietu ieradās netālu esošā policijas ekipāža, kas patrulējot tuvākajā apkārtnē, pēc aptuveni septiņām minūtēm pamanīja šo vīrieti.

Vīrietis nebija paspējis no somiņas izņemt mantas, tādēļ sievietei tika atdots pilnībā viss. Somiņā atradās mobilais tālrunis, dažādi dokumenti un 20 eiro. Aizturētais vīrietis iepriekš policijas redzeslokā nonācis vienu reizi par zādzību nelielā apmērā.

Arī šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šo noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Pašlaik vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl