1 komentārs

Kāda situācija Rīgā noslēgusies ar laimīgām beigām, tikai pateicoties apkārtējo cilvēku tūlītējai rīcībai. Kā liecina šis gadījums, telefonus tuneļos zog joprojām.

Ap plkst. 18.00 policijas iecirknī Matīsa ielā atskanējis satrauktas jaunkundzes telefona zvans. Turpat netālu vīri pamanījuši arī jauniešu kompāniju. Kā izrādās, divdesmitgadnieki bija kļuvuši par zādzības aculieciniekiem un, izdzirdot sievietes saucienus pēc palīdzības, daudz nedomājot, metušies skriešus un panākuši bēgošo ļaundari.

Kādām metodēm viņi pierunājuši tumsnējo tipiņu atgriezties, nav zināms, taču zaglis, daudz nepretojoties, drīz vien jau stāvējis pretim policistiem. Tā kā, ielūkojoties vīrieša kabatās, tur atradies jaunās sievietes telefons, 42 gadus vecais noziedznieks saslēgts roku dzelžos un nogādāts iecirknī. Aiz restēm var nākties arī uzkavēties, jo likums par šādu noziegumu paredz pat vairāku gadu cietumsodu.

Policisti izsaka lielu pateicību jauniešu kompānijai, kuri, redzot noziegumu, nepalika vienaldzīgi, kā arī nenobijās no pārdesmit gadus vecākā vīrieša. Tikai, pateicoties viņu drosmei, cietusī jau atguvusi savu tālruni, savukārt zaglis jau ietupināts aiz restēm.

Video

TOP komentāri

  • juris
    0 0 0

    juris

    nevienu newar saukt pa zagli, ja tas nav ar tiesas spriedumu pasludintas... nu nu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl