1 komentārs

Kāda situācija Rīgā noslēgusies ar laimīgām beigām, tikai pateicoties apkārtējo cilvēku tūlītējai rīcībai. Kā liecina šis gadījums, telefonus tuneļos zog joprojām.

Ap plkst. 18.00 policijas iecirknī Matīsa ielā atskanējis satrauktas jaunkundzes telefona zvans. Turpat netālu vīri pamanījuši arī jauniešu kompāniju. Kā izrādās, divdesmitgadnieki bija kļuvuši par zādzības aculieciniekiem un, izdzirdot sievietes saucienus pēc palīdzības, daudz nedomājot, metušies skriešus un panākuši bēgošo ļaundari.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādām metodēm viņi pierunājuši tumsnējo tipiņu atgriezties, nav zināms, taču zaglis, daudz nepretojoties, drīz vien jau stāvējis pretim policistiem. Tā kā, ielūkojoties vīrieša kabatās, tur atradies jaunās sievietes telefons, 42 gadus vecais noziedznieks saslēgts roku dzelžos un nogādāts iecirknī. Aiz restēm var nākties arī uzkavēties, jo likums par šādu noziegumu paredz pat vairāku gadu cietumsodu.

Policisti izsaka lielu pateicību jauniešu kompānijai, kuri, redzot noziegumu, nepalika vienaldzīgi, kā arī nenobijās no pārdesmit gadus vecākā vīrieša. Tikai, pateicoties viņu drosmei, cietusī jau atguvusi savu tālruni, savukārt zaglis jau ietupināts aiz restēm.

Video

TOP komentāri

  • juris
    0 0 0

    juris

    nevienu newar saukt pa zagli, ja tas nav ar tiesas spriedumu pasludintas... nu nu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl