Vīrs iekausta sirmu radinieku, sieva iekož policistam rokā! Kāda ģimenīte nepatīkami pārsteidz pat rūdītus likumsargus

1 komentārs

Kāds miteklis Pārdaugavā pārsteidzis pat pieredzējušus policistus. Tajā visai šausminošos apstākļos dzīvojusi kāda ģimene un arī viņu 11 gadus vecais dēls.

Šī ģimene policistu redzeslokā nonāca pagājušajā naktī, kad galvaspilsētas kārtības sargi devušies palīgā kādam sirmam vīram. Viņš pēc meitas apciemojuma bija cietis no radinieka rokas un nu bija nobažījies par meitas un mazdēla drošību.

Kungs pats atteicies no mediķu palīdzības, taču policisti kopā ar viņu devušies uz mitekli, kurā iepriekš norisinājusies ballīte.

Ģimene, kas dzīvo neapskaužamos apstākļos:

Jau pirmais solis pār pagrabstāva mitekļa slieksni likuma sargiem atklājis nebūt ne to patīkamāko skatu. Virtuvē sastapta dzīvokļa saimniece, savukārt viņas kauslīgais dzīvesbiedrs jau bija devies pie miera.

Policisti pamodinājuši iespējamo uzbrucēju un uzaicinājuši viņu uz policijas automobili, lai veiktu alkohola pārbaudi. Lai arī vīrietis bijis manāmi neapmierināts par šādu pavērsienu, viņš uzvedies visai mierīgi un paklausījis kārtības sargiem. To gan nevarētu teikt, par namamāti, kura brīdi vēlāk sarīkojusi īstu jandāliņu un iekodusi pat policistam rokā.

Ņemot vērā to, ka ne tēvs, ne māte pēc grādīgo baudīšanas nespēja parūpēties par 11 gadīgo puiku, policisti viņu nogādājuši krīzes centrā, savukārt ziņa par šīs ģimenes dzīvi nodota Rīgas bāriņtiesai, sociālajam dienestam, kā arī kolēģiem no bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas.

Vienlaikus ģimenes galvai būs jāpaviesojas arī Valsts policijā, kur būs jāsniedz paskaidrojumi, par sievastēva iekaustīšanu.

1 komentārs