1 komentārs

Kāds miteklis Pārdaugavā pārsteidzis pat pieredzējušus policistus. Tajā visai šausminošos apstākļos dzīvojusi kāda ģimene un arī viņu 11 gadus vecais dēls.

Šī ģimene policistu redzeslokā nonāca pagājušajā naktī, kad galvaspilsētas kārtības sargi devušies palīgā kādam sirmam vīram. Viņš pēc meitas apciemojuma bija cietis no radinieka rokas un nu bija nobažījies par meitas un mazdēla drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kungs pats atteicies no mediķu palīdzības, taču policisti kopā ar viņu devušies uz mitekli, kurā iepriekš norisinājusies ballīte.

Ģimene, kas dzīvo neapskaužamos apstākļos:

Jau pirmais solis pār pagrabstāva mitekļa slieksni likuma sargiem atklājis nebūt ne to patīkamāko skatu. Virtuvē sastapta dzīvokļa saimniece, savukārt viņas kauslīgais dzīvesbiedrs jau bija devies pie miera.

Policisti pamodinājuši iespējamo uzbrucēju un uzaicinājuši viņu uz policijas automobili, lai veiktu alkohola pārbaudi. Lai arī vīrietis bijis manāmi neapmierināts par šādu pavērsienu, viņš uzvedies visai mierīgi un paklausījis kārtības sargiem. To gan nevarētu teikt, par namamāti, kura brīdi vēlāk sarīkojusi īstu jandāliņu un iekodusi pat policistam rokā.

Ņemot vērā to, ka ne tēvs, ne māte pēc grādīgo baudīšanas nespēja parūpēties par 11 gadīgo puiku, policisti viņu nogādājuši krīzes centrā, savukārt ziņa par šīs ģimenes dzīvi nodota Rīgas bāriņtiesai, sociālajam dienestam, kā arī kolēģiem no bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas.

Vienlaikus ģimenes galvai būs jāpaviesojas arī Valsts policijā, kur būs jāsniedz paskaidrojumi, par sievastēva iekaustīšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl