“Vīrietis nāca mājās, un divi no muguras uzbrukuši”; Sarkandaugavā piekauj un aplaupa publiskā vietā

3 komentāri

Nežēlīga laupīšana notikusi Rīgā, Sarkandaugavā. Lai atņemtu mantas un vērtslietas, ielā smagi piekauts kāds vīrietis. Īsi pēc nozieguma notikuma vietā bija mūsu filmēšanas grupa.

Incidents notika Tilta ielā, pie 11. nama pagalma. Cilvēki operatīvajiem dienestiem ziņoja par kādu pusmūža vecuma kungu, kas, visticamāk, kļuvis par uzbrukuma upuri, gulēja uz asfalta bezpalīdzīgā stāvoklī.

“Vīrietis nāca mājās, un divi no muguras uzbrukuši un piekāvuši. Tas tikko, vēl pat “ātrie” nav aizbraukuši,” raidījumam “Degpunktā” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Adresē neatliekamās medicīniskas palīdzības ārsti uzlikuši cietušo uz nestuvēm, sagatavojuši transportēšanai un nogādājuši slimnīcā. Bet policisti devušies patruļā pa tuvāko apkaimi, meklēdami iespējamos pāridarītājus. Pēc neoficiālas informācijas, uzbrucēji kungu piekāvuši un nogrūduši zemē, vīrietis sasita galvu un traumēja seju.

“Šobrīd Ziemeļu iecirknī ir sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana, liecinieku aptauja, lai fakti norādītu, ir bijusi laupīšana vai tikai miesas bojājumu nodarīšana. Vienlaikus es varu pateikt, ka ārkārtas situācijas laikā policija pastiprināti izskatīs lietas, kas ir saistītas ar ielu noziedzību, it sevišķi laupīšanas uzbrukumiem pensionāriem, cilvēkiem, kas nāk no pārtikas veikaliem. Un stingri vērtēsim nepieciešamību par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu,” norāda Rīgas Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks Norberts Trepša.

Šobrīd zināms, ka cietušais ir izrakstīts no slimnīcas un ārstējas mājās.